Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZHODNĚ NEURAZÍ

  Nevíte, co pod vánoční stromeček? Tohle potěší každou ženu!

  11.12.2016 15:55 / styl google+ twitter facebook

  Bloumáte po obchodech či po internetu a nevíte, co pořídit pro svou drahou polovičku, maminku, sestru či dceru pod stromeček? Pak je tu tip na dárek, který zcela jistě potěší každou ženu. Šperky jsou totiž vždy vděčné a věčné. Jako jedna z mála věcí nestárnou!

  Šperky lupa
  Šperky ještě žádnou ženu neurazily. Ideální dárek pod stromeček. | Archiv JK Jewels

  Malá krabička v které se může skrývat hodně radosti a obdivu. Šperky jsou něco, co zdobí nejen ženy jak při běžném nošení, tak i ke společenským událostem! Jsou to ale i dárky, které neomrzí, nezestárnou a neurazí! 

   

  A co letos takzvaně mezi šperky frčí, co tedy pořídit k Vánocům? “Jako skvělý vánoční typ doporučuji anděla či andělíčka- fotky pošlu. V různých barvách zlata a barevných kombinacích,” říká šperkařka Jitka Kudláčková, u níž si šperky pořizují i známé osobnosti a oceňují osobní přístup, kvalitu a rozumnou cenu.  

  Každým krásným šperkem uděláte především ženám radost nejen pod vánočním stromečkem!
   

   

  Nejčastěji kupují šperky muži ženám, ale jsou i ženy které se umí ocenit a jsou i ženy které obdarují muže. Prsten, náramek, přívěšek nebo třeba manžetové knoflíčky. Nebo i soupravu. Opět z různých druhů kovů a barev.

   

  Nejsou však šperky jako šperky. Každá příležitost si žádá své. Existuje etika a etiketa nošení šperku. Například na luxusní večeři si žena vezme asi jiný přívěšek, prsten a náušnice než na Ples v opeře. Jsou ale i takzvané “neutrální” šperky, kterými nezkazíte žádnou význanou událost.

   

  Je ale také pár dobrých rad, jak se šperky zacházet, nejenom s těmi, které třeba letos někomu dáte pod stromeček. “Není to nic složitého, ale je to několik jednoduchých rad, jak se šperky zacházet a jak je nosit. Například odkládejte šperky na noc. Na stálé suché a důstojné místo, nejlépe do šperkovnice. Dosáhnete prodloužení životnosti šperku až o 50 procent a váš krevní oběh vám poděkuje, protože si v noci plně odpočine,” radí šperkařka Jitka Kudláčková.

   

  Jak však poznat při nákupu nějakého hezkého prstýnku, přívěšku, náramku, že jde o kvalitní výrobek a ne nějaký šmuk? “Kvalitní kov poznáte podle punců. Na každém šperku musí být vyražen státní punc, který garantuje kvalitu, protože takový šperk prošel státní kontrolou kvality, pak ryzostní značka kovu a značka výrobce. Celkem tedy tři puncovní značky.  Kvalitní šperk poznáte tak, že se začnete dívat z blízka. Vezmete si šperk do ruky a prohlížíte si ho, jaký na vás dělá dojem celkově, jak jsou zafasované kameny, jaké je zpracování. Nebo se poraďte s odborníkem,” podotýká Kudláčková.

   


  Šperk jako dárek je na rozdíl od mixérů, televizorů, praček či ledniček skladný. Není náročný na balení a ani na schovávání před všetečnými blízkými, kteří už se nemohou dočkat, copak jim to ten Ježíšek letos přinese?

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...