Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZVÝŠENÉ RIZIKO

  Návrat bobra! Holení intimních míst vás ohrožuje!

  08.12.2016 15:10 / styl google+ twitter facebook

  Tak toto zjištění vědců zřejmě většinu z vás nepotěší. Lidé, kteří si holí nebo upravují intimní partie, jsou prý více ohroženi sexuálními nemocemi. Podle statistik si takto intimní partie upravuje přibližně polovina populace.

  holení lupa
  Holení prý zvyšuje riziko sexuálně přenosných chorob! | Twitter

  Podle výzkumu vědců jsou lidé, kteří si holí intimní partie, ohroženi přenosnými sexuálními nemocemi až o 80 procent více než lidé, kteří to nedělají. Do výzkumu bylo zapojeno 7 580 lidí. Nejvíce jsou ohroženi ti, kteří se holí zcela a často.  

  Při holení dochází k mikroskopickým rankám, kvůli kterým hrozí větší riziko přenosu infekce.
   

   

  Při holení totiž dochází k mikroskopickým poraněním, které pouhým okem nejsou vidět, ale usnadňují přenos chorob. Kdo si pak místa po holení neošetří, vystavuje se riziku infekce. Varují i lékaři. Podle zastánců vyholování je to ale prý jen nesmyslný argument. Takto prý argumentují ti, kteří jsou jen pohodlní nebo puritáni. 

   

  V poslední době stoupl hlavně počet mužů, kteří si tímto způsobem upravují intimní partie. Může za to fakt, že muži se více starají o svůj vzhled, popularita fitness a kultu těla a také častější sledování pornofilmů. Navíc lidé, kteří si už dají tu námahu a oholí se, jsou častěji sexuálně aktivní.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...