Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VINYILY SE VRACÍ

  Jazz, rock, reggae nebo zlatá 60tá! Našli jsme kolekci vinylových desek, která vás vrátí v čase! 

  01.12.2016 06:00 / styl google+ twitter facebook

  Vinylové desky jsou zkrátka nestárnoucí médium s originálním zvukem. A s vracejícím se retro stylem je to právě to, co třeba hledáte. Hodí se pro poslech a chvíle pohody, ale stejně tak například jako perfektní vánoční dárek pod stromeček!

  Nestárnoucí vinyl lupa
  Vinylové desky to je nejenom návrat retro stylu, ale třeba originální tip na dárek pod stromeček! | Superdesky.cz

  Vinyl, to je historie, to je mládí. Je to zkrátka vzpomínka na léta minulá. A právě na unikátním souboru desek, kde nechybí ani "ono známé praskání" při přehrávání, si můžete skladby poslechnout. Návrat retro stylu se odráží všude a hudební nosiče nejsou výjimkou.

   

  A na čem jiném si taky vinylové desky přehrát, než na krásném, stylovém gramofonu v několika barvách, který je součástí unikátního balení. Kolekce osmi nebo dvaceti desek vás spolu s gramofonem vrátí o mnoho let zpět. Zavzpomínat můžete na své mládí, dětství, první lásky… Zkrátka retro se vrací a teď právě i v podobě vinylových desek.  

  Superdesky.cz nabízejí soubor 8 nebo 20 unikátních vinylových desek osvědčených hudebních hitů.

   

  Právě pod vánočním stromečkem může tenhle dárek udělat radost všem, bez rozdílu věku a pohlaví. Naprosto exkluzivní kolekci Superdesky jen tak neseženete! A když k tomu dáme jako přidanou hodnotu roztomilý kufřík, který umí hudbu přehrát, dokonce ji přenést na flashku v podobě formátu mp3, tak to je přeci úžasná možnost, jak zbytečně dlouho nepřemýšlet a koupit včas.

   

  Buďte originální, využijte navíc vysoké slevy a pořiďte originální dárek na www.superdesky.cz a získejte navíc zajímavý, roztomilý, kufříkový retro gramofon. 

  ToKa | bleskove.cz

  Témata: desky, vynil, gramofon
  Komentáře ke článku
  loading...