Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TREND NEBO KLASIKA

  Které barvy vám udělají “in” Vánoce? My to víme!

  26.11.2016 00:25 / styl google+ twitter facebook

  Začíná advent a vy jistě přemýšlíte o tom, jak si před Vánoci vyzdobit dům, byt nebo chalupu. Máte raději klasické vánoční barvy, nebo experimentujete, střídáte je a jdete podle trendů? Co vlastně letos frčí, co naopak a nebo jak si vyzdobit nejenom stromeček, ale i celý byt podle klasiky?

  Vánoce lupa
  Letos o Vánocích je trendy bílá, průhledná a zlatá barva! | HomeArt

  Někdo má rád čisté linie a jednu dvě barvy, jiný zase pestrost, barevnost a spoustu doplňků. Nicméně každý rok je ve znamení jiných vánočních trendů. “Letos letí zlatá, bílá, průhledná barva. A co se tvarů týče, pak jsou to koule, figurky a v různých kombinacích,” říká Jaroslav Soukup, prodejce designového zboží v Praze na Zličíně. 

   

  Barvy dekoračních předmětů, které si vybíráte k výzdobě, by měly odpovídat barvám, které již máte u vás doma, aby korespondovaly. Jak s interiérem, tak i s doplňky.  

  Letošním hitem vánočních dekorací a barev je bílá, zlatá, průhledná a případně pastelové barvy.
   

   

  “Je dobré sladit barvy ozdob na stromečku s ostatní výzdobou v domě či v bytě, aby to ladilo, nepřebíjelo se to. Čili, pokud máte bílou, průhlednou zlatou na stromečku, asi bych velmi opatrně volil i další výzdobu a nekombinoval bych to se sytě barevnými dekoracemi v okolí,” radí Jaroslav Soukup, který sleduje trendy nejen u nás, ale i ve světě.

   

  “Kdo chce mít a má rád klasiku, pak samozřejě barvou Vánoc je červená, zelená, zlatá, modrá. A doplnit lze i přírodními materiály, například pletený věnec či svícen z proutí na stůl v kombinaci s jasně barevnými ozdobami a dekoracemi. Anebo naopak udělat moderní, elegantně-luxusní výzdobu - zlatou, bílou, průhlednou a doplnit proutím, mašlemi bílými či zlatými svíčkami a tak podobně. Fantazii se rozhodně meze nekladou,” dodává Soukup.

   

  “Přijdou k nám třeba lidé a jsou pevně rozhodnuti, že si letos byt či dům vyzdobí nějak. A pak se projdou a obcházejí naši opravdu pestrou nabídku a změní názor a kupují si právě třeba ty trendové věci,” podotkl.

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: barvy, trendy, Vánoce, Styl
  Komentáře ke článku
  loading...