Pátek 19. ledna 2018
svátek má Doubravka, zítra Ilona
  PROSTĚ LUXUS

  Filip Vaněk se inspiruje luxusním nábytkem i doplňky, které mají styl!

  19.11.2016 16:00 / styl google+ twitter facebook

  Stylista hvězd Filip Vaněk má rád extravaganci v oblékání, ale například v designu bydlení miluje čisté linie, styl a zajímavé novinky. I proto navázal spolupráci s přední italskou značkou. Nechal se inspirovat a nyní říká, že se v tomto prostředí cítí skvěle!

  Vaněk Nobis lupa
  Filip Vaněk hodně pracuje a je rád, když může relaxovat v krásném prostředí! | Nobis.cz

  Filip Vaněk si občas od sak, kalhot, kabátů, plesových rób či bot rád odpočine. A poohlíží se i po bytovém designu. Navázal nyní spolupráci s prestižním Nobis Studiem a kolekcí Fendi Casa.

   

  Od roku 1987 vytváří Fendi Casa prestižní nábytek a designové předměty na základě svého nesrovnatelného stylu. Je dokonalým vyjádřením italského životního stylu, ve kterém tradice je stále interpretována v inovativním a moderním duchu. Patří mezi vedoucí skupiny v sektoru luxusního životního stylu.  

  Filip Vaněk se nechal inspirovat novou kolekcí značky Fendi Casa, s níž se cítí skvěle!
   

   

  "Materiály, barvy, stehy a ikonické výšivky čerpá Fendi Casa z módních kolekcí, inspiruje se módní filozofií společnosti Fendi. A tím jsem se nechal inspirovat i já. Prostě to zbožňuji," říká Filip Vaněk, který se stará o vzhled řady celebrit, třeba Simony Krainové nebo Leoše Mareše...

   

  Styl Fendi Casa je Vaňkovi blízký, a také proto tuto prestižní značku doporučuje i z důvodů nadčasovosti nábytku a doplňků, které nabízí.  

   

  "V současné době, Fendi Casa nabízí okouzlující a kosmopolitní životní styl. Vnitřní projekt, který předpokládá nové životní koncepty, silně se vyznačující vysokou esteticitou a atmosférou utvářející harmonické splynutí designu a módy. Nyní už nebudete Fendi pouze nosit, ale můžete v něm i bydlet," podotýká Filip Vaněk.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...