Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSTĚ LUXUS

  Filip Vaněk se inspiruje luxusním nábytkem i doplňky, které mají styl!

  19.11.2016 16:00 / styl google+ twitter facebook

  Stylista hvězd Filip Vaněk má rád extravaganci v oblékání, ale například v designu bydlení miluje čisté linie, styl a zajímavé novinky. I proto navázal spolupráci s přední italskou značkou. Nechal se inspirovat a nyní říká, že se v tomto prostředí cítí skvěle!

  Vaněk Nobis lupa
  Filip Vaněk hodně pracuje a je rád, když může relaxovat v krásném prostředí! | Nobis.cz

  Filip Vaněk si občas od sak, kalhot, kabátů, plesových rób či bot rád odpočine. A poohlíží se i po bytovém designu. Navázal nyní spolupráci s prestižním Nobis Studiem a kolekcí Fendi Casa.

   

  Od roku 1987 vytváří Fendi Casa prestižní nábytek a designové předměty na základě svého nesrovnatelného stylu. Je dokonalým vyjádřením italského životního stylu, ve kterém tradice je stále interpretována v inovativním a moderním duchu. Patří mezi vedoucí skupiny v sektoru luxusního životního stylu.  

  Filip Vaněk se nechal inspirovat novou kolekcí značky Fendi Casa, s níž se cítí skvěle!
   

   

  "Materiály, barvy, stehy a ikonické výšivky čerpá Fendi Casa z módních kolekcí, inspiruje se módní filozofií společnosti Fendi. A tím jsem se nechal inspirovat i já. Prostě to zbožňuji," říká Filip Vaněk, který se stará o vzhled řady celebrit, třeba Simony Krainové nebo Leoše Mareše...

   

  Styl Fendi Casa je Vaňkovi blízký, a také proto tuto prestižní značku doporučuje i z důvodů nadčasovosti nábytku a doplňků, které nabízí.  

   

  "V současné době, Fendi Casa nabízí okouzlující a kosmopolitní životní styl. Vnitřní projekt, který předpokládá nové životní koncepty, silně se vyznačující vysokou esteticitou a atmosférou utvářející harmonické splynutí designu a módy. Nyní už nebudete Fendi pouze nosit, ale můžete v něm i bydlet," podotýká Filip Vaněk.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...