Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RŮŽOVÁ TO MŮŽE BÝT

  Držíte krok se současnými trendy? Podívejte se, co právě frčí!

  04.10.2017 00:40 / styl google+ twitter facebook

  Co se týká barevných vlasových odstínů jsou trendy různé, od přírodních až po odbarvené vlasy, které se mohou tónovat do různých barev. A právě barevné tónování odbarvených vlasů je velmi trendy!

  Barevné tónování je trendy lupa
  Barevné tónování je trendy | Make Up Institute Prague Petra Měchurová

  Nové trendy v make-upu i vlasovém stylingu nám představily největší odbornice svého oboru - Markéta Davidovich, která vychovávává nové make-up artisty, a Petra Měchurová, která pracuje na nové generaci kadeřníků.

    

  Vysoká poptávka po novinkách a touha patřit mezi ty nejlepší make-up artisty a hair stylisty byly impulsem propojení dvou vzdělávacích institucí.
   

  Dvě prestižní edukativní instituce tak spojily své síly, aby společně zapracovaly na rozvíjení beauty světa a vzdělávání nové generace kadeřníků a make-up artistů.

   

  Společně plánují vzdělávací programy, které budou propojovat make-up a vlasový styling. „Cílem kurzů je zvýšit povědomí a úroveň vlasového stylingu. Je pro nás velkou ctí, že vzdělávací akademie Petry Měchurové s námi navázala spolupráci a chce tak své know-how předávat dále," prozradila Markéta Davidovich.

   

  Propojení vzdělání v oblasti make-upu a v oblasti vlasového stylingu bude znamenat velký posun pro každého účastníka seminářů. Mimo jiné se naučí přistupovat ke každému klientovi komplexně z několika pohledů a získají možnost rozšířit svoji nabídku služeb.

   

  Tým Academy Lab Petra Měchurová, který bude v Make-Up Institite Prague přednášet, se pravidelně účastní mnoha zahraničních vzdělávacích akcí po celý rok a neustále na sobě pracuje a zdokonaluje se.

   

  „Vzdělávání by mělo být jednou z největších prirorit a nejenom pro kadeřníka. Každý by měl mít vytyčený směr, kterým chce jít a hlavně pokračovat dál. Také věřím, že kadeřnické umění je o sdílení, umění se podělit o své zkušenosti s ostatními. Proto vás za sebe i svůj tým srdečně zvu, abyste udělali krok k vašemu zdokonalení společně s námi. Osobně jsem ráda, že nyní můžeme společně rozvíjet jak kadeřníky, tak nové make-up artisty,“ říká Petra Měchurová.

   

  „Naše týmy se často potkávaly na módních přehlídkách, při focení, a tak nás napadlo propojit své síly. Každý úspěšný vizážista musí ovládat vlasový styling a každý kadeřník by měl rozumět makeu-pu, proto věříme ve vzájemné silné propojení, které má smysl a bude přínosem,“ říká Markéta.

   

  Během akce stála Petře Měchurové modelem Renata Langmannová. Petra nám předvedla účes, který je hotový za pár minut. Navíc si Renata nechala pudrem nanést na vlasy smívatelnou růžovou barvu a nesmírně jí to seklo. 

   

   

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...