Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  METODA BARVENÍ

  Už jste slyšeli o balayage?

  26.09.2016 08:00 / styl google+ twitter facebook

  Už jste slyšeli o nové technice barvení vlasů balayage? Jedná se o trend letošního roku.

  balayage lupa
  Balayage je nová, ale velmi oblíbená technika barvení vlasů. | Internet

  Nebaví vás klasický melír, ombré nebo jiné techniky prosvětlování? Vsaďte potom na balayage. Zajisté se vám bude líbit. Tmavší odstíny se světlými se hezky promíchají, nevzniknou tak již velké kontrasty, budete mít vždy originální úpravu a vlasy budou působit zdravěji. Říká se, že působí přirozeně a vlasy vypadají jako sluncem políbené.  

  Základem jsou nebarvené vlasy, nanejvýš zesvětlené konce.
   


  Relativně novější záležitostí je balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců. 

   

  Technika, která pochází přímo z města módy, z Paříže , je určena pro všechny ženy, které touží nějak oživit svůj účes. Jde však o náročnější (i časově) způsob melírování, proto výběr kadeřnického salonu je velmi důležitý. Technika balayage je vhodná i pro ty z vás, které si chcete zachovat svou přirozenou barvu vlasů, ale přece jen toužíte po nějaké změně. Výsledek může být jemnější nebo intenzivnější, to záleží jen od vašeho přání. Vyzkoušet ji mohou blondýny i brunetky. Mezi velké milovnice této techniky barvení patří i supermodelka Gisele Bundchen, herečka Sarah Jessica Parker či blogerka Chiara Ferragni.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...