Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY TOPMODELKA

  Krainová a její krutá hladovka? Proto zazářila na pražském týdnu módy!

  07.09.2016 15:00 / styl google+ twitter facebook

  Šaty naposledy předváděla před mnoha lety. Simona Krainová (43) se vrátila na přehlídková mola se vší parádou. Během pražského týdnu módy zazářila v luxusních šatech talentovaného návrháře Lukáše Lindnera. Potlesk ale nedostala modelka od narvaného sálu pražské Kotvy zadarmo. Několik dní trpěla hlady!

  Krainová Simona lupa
  Ve stylu Večernice Simona zahájila přehlídku. Modelka držela přísnou dietu. | Instagram

  Přípravy před přehlídkou Simona Krainová nepodcenila.  Moc dobře ví, že dobrá příprava, disciplína a řád mají sice krutá pravidla, ale výsledek je pak dokonalý! 

   

  "Musím se přiznat, že posledních pár dní jsem pila jen kokosovou vodu, proteinové koktejly a moc jsem toho nejedla,” svěřila se krásná maminka dvou dětí s tím, že tak to bohužel před přehlídkami modelky mají. Hlavně, když předvádí například spodní prádlo, kde je každý maličký detail vidět.  

  Simona Krainová ví, že aby vypadala co nejlépe, musí se před přehlídkou ještě více hlídat, co se jídla týče. Proto také opět zazářila!
   

   

  Krainová ale není jedna z těch, co by stravu zanedbávala. Hned po skončení přehlídek a svého velkého návratu na mola vyrazila s manželem Karlem Vágnerem a ostatními modelkami na pořádnou baštu a velký večírek.

   

  „Těším se, že se pořádně najím,“ smála se Simona, která byla ovšem ze své velké show dost nervózní. Takže si úspěch malou oslavu zaslouží…

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...