Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SVATEBNÍ OUTFIT

  V čem na svatbu

  15.06.2016 10:00 / styl google+ twitter facebook

  Svatební sezóna je v plném proudu a pokud i vás čeká během nadcházejícího léta nějaká ta svatba, které se budete účastnit jako host, přečtěte si následující článek, který vám pomůže při výběru outfitu.

  oblečení na svatbu lupa
  Nechcete zastínit nevěstu, ale přesto zazářit. | Internet

  Dostali jste pozvánku na svatbu a netušíte, jak se máte obléknout? Raději krátké šaty, nebo dlouhé? Mohu si vzít něco bez rukávů? Nestačí mi džíny a tričko? Abyste se vyhnuli společenskému faux pas, držte se našeho přehledného průvodce, jak se obléci jako host na svatbu.

   

  Bílá je tabu
  V první řadě mějte na paměti, že se jedná o den nevěsty a ženicha, a tak se nesnažte svým vzhledem být výraznější než pár stojící v centru všeho dění. Bílé šatyjsou tabu. Pouze s výjimkou, že si nevěsta přeje kompletně bílou svatbu včetně všech hostů. Je to jediná výjimka potvrzující pravidlo.
  Bílá nepatří ani na žádnou příležitost spojenou se svatebním dnem - na zásnuby, rozlučku se svobodou, předsvatební večeři atd.  

  U sukní a šatů dbejte na správnou délku. Ultra mini se až na pár výjimek na tento druh společenské události nehodí.
   

  Respektujte přání nevěsty
  Víte-li, že je nevěsta odvážnější, nepotrpí si na tradice a bude mít šaty jiné barvy, i tak zůstává bílá tabu a navíc se na seznam zakázaných přidává barva nevěstiných šatů. Výjimku tvoří případy, kdy se sama nevěsta přeje všechny hosty v jedné barvě. Pak poslechněte a splňte její přání, i pokud to znamená přetrpět den v nenáviděné růžové.

   

  Pozor na délku sukní
  U sukní a šatů dbejte na správnou délku. Ultra mini se až na pár výjimek na tento druh společenské události nehodí. Pokud se obřad a party odehrávají pod širým nebem a v uvolněném duchu, můžete sukni nahradit šortkami. Ale ne těmi, ve kterých si vykračujete na pláži. Výběr materiálu tu hraje významnou roli. Šantungové hedvábí je tím nejlepším řešením.

   

  Rozkvetlé šaty
  Právě na šaty většinou padá volba při výběru slavnostního oblečení. Na letní svatbu jsou jako dělané ty s květinovým motivem, díky kterému si můžete dovolit i světlý podklad. Rozhodně se pod ně nestyďte obléknout postavu formující body nebo alespoň kalhotky s vyšším pasem, které stáhnou bříško. 

   

  Nebojte se overalu

  Nevíme proč, ale máme pocit, že ještě stále budí overal v našich končinách velkou pozornost. V oranžové variantě budete zářit v davu ještě o něco více. Barva a zajímavý střih, odvedou sami většinu práce a overal už stačí jen doplnit drobnostmi, jako jsou zajímavé boty nebo dlouhý jemný náhrdelník. Šperky určitě zvolte zlaté, působí slavnostněji.

   

  Pokud nedáte dopustit na pohodlí nebo vás čeká svatba na statku či ranči, nabízíme alternativu v o něco jednodušším tmavomodrém overalu. Vděčný střih zalichotí každé postavě a díky měkkému a volnému materiálu si můžete dopřát i pořádný kousek dortu. Sandálky s platformou zvládnou i náročnější terén a krajkové pončo určitě oceníte v pozdním večeru. Outfit se nese v přírodních tónech, dřevěné psaníčko je tedy perfektní tečkou.

   

   

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...