Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  ÚKLID DOMA

  Tyto pomůcky už nikdy vidět nechceme: Pamatujete, jak jsme se kdysi trápili při úklidu? A nikdy nebylo čisto...

  10.11.2016 08:00 / styl google+ twitter facebook

  Barevná chlupatá věc, kterou jsme procházeli po našem nábytku. A pořád lítal prach dál a dál. I vysavače byly dost těžko ovladatelné. Pořád jsme museli kabel zapínat v jiném pokoji, aby nám dosáhl na všechna místa. To bylo kdysi a dnes by jsme se asi k těmto retro pomůckám už zřejmě nevrátili...

  Úklid lupa
  Pomůcky na úklid z minulosti. | archiv

  Naštěstí žijeme v 21. století a můžeme si vybrat poměrně moderní pomůcky. Nemusí být robustní, neskladné, těžké a hlavně takové, které uklízejí jen jako. Aby se neřeklo. Různé ruční vysavače, prachovky, s kterými jsme jen setřeli prach a měli jsme pocit, že je uklizeno.

   

  "To je naštěstí minulostí. Dnes si můžeme vybrat třeba kvalitní multifunkční vodní vysavače, které fungují i na bázi vody a tzv. separátoru, a tím zajistíme, že se nejen skvěle uklidí, veškeré nasáté nešistoty zůstanou ve vodě, ale dále se s nimi dá např. čistit vzduch," říká Lucie Kašparová, ředitelka portálu www.promujdomov.cz, který je autorizovaným prodejcem vodních vysavačů Vivenso vyráběných v Německu.

   

  Úklid už není hororem, ale může se stát radostí i částečným relaxem pro ženy i muže!
    

  Už proto, že Vivenso je i technicky dokonalý vodní vysavač, s kterým je radost pracovat. Třeba to vzít jako relax. "Nebo někdy místo rozcvičky. Proč chodit běhat, když se po bytě nebo domě můžete ´proběhnout´ s krásným a elegantním vodním vysavačem, který dokonce dokonale uklidí, pánové," usmívá se Lucie Kašparová.

   

  Skvělého pomocníka ocení tak hospodyňky, teď před Vánocemi. Úklid domova, i když pro mnohé je tradiční záležitostí, je v obobí před svátky jakousi nedílnou součástí příprav. A je rozdíl, zda vyndáte zastaralý přístroj, který spíš víří prach, nebo krásný, moderní přístroj, s nímž, když uklidíte, hned to vidíte. A ještě máte dobrý pocit z dobře odvedené práce.

   

  U vysavače je také důležité, aby nebyl těžký, hlučný a nebyl energeticky náročný. A přesně tohle moderní vysavače Vivenso splňují! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...