Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ÚKLID DOMA

  Tyto pomůcky už nikdy vidět nechceme: Pamatujete, jak jsme se kdysi trápili při úklidu? A nikdy nebylo čisto...

  10.11.2016 08:00 / styl google+ twitter facebook

  Barevná chlupatá věc, kterou jsme procházeli po našem nábytku. A pořád lítal prach dál a dál. I vysavače byly dost těžko ovladatelné. Pořád jsme museli kabel zapínat v jiném pokoji, aby nám dosáhl na všechna místa. To bylo kdysi a dnes by jsme se asi k těmto retro pomůckám už zřejmě nevrátili...

  Úklid lupa
  Pomůcky na úklid z minulosti. | archiv

  Naštěstí žijeme v 21. století a můžeme si vybrat poměrně moderní pomůcky. Nemusí být robustní, neskladné, těžké a hlavně takové, které uklízejí jen jako. Aby se neřeklo. Různé ruční vysavače, prachovky, s kterými jsme jen setřeli prach a měli jsme pocit, že je uklizeno.

   

  "To je naštěstí minulostí. Dnes si můžeme vybrat třeba kvalitní multifunkční vodní vysavače, které fungují i na bázi vody a tzv. separátoru, a tím zajistíme, že se nejen skvěle uklidí, veškeré nasáté nešistoty zůstanou ve vodě, ale dále se s nimi dá např. čistit vzduch," říká Lucie Kašparová, ředitelka portálu www.promujdomov.cz, který je autorizovaným prodejcem vodních vysavačů Vivenso vyráběných v Německu.

   

  Úklid už není hororem, ale může se stát radostí i částečným relaxem pro ženy i muže!
    

  Už proto, že Vivenso je i technicky dokonalý vodní vysavač, s kterým je radost pracovat. Třeba to vzít jako relax. "Nebo někdy místo rozcvičky. Proč chodit běhat, když se po bytě nebo domě můžete ´proběhnout´ s krásným a elegantním vodním vysavačem, který dokonce dokonale uklidí, pánové," usmívá se Lucie Kašparová.

   

  Skvělého pomocníka ocení tak hospodyňky, teď před Vánocemi. Úklid domova, i když pro mnohé je tradiční záležitostí, je v obobí před svátky jakousi nedílnou součástí příprav. A je rozdíl, zda vyndáte zastaralý přístroj, který spíš víří prach, nebo krásný, moderní přístroj, s nímž, když uklidíte, hned to vidíte. A ještě máte dobrý pocit z dobře odvedené práce.

   

  U vysavače je také důležité, aby nebyl těžký, hlučný a nebyl energeticky náročný. A přesně tohle moderní vysavače Vivenso splňují! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...