Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Cukr? Ne, děkuji!

  Matka svému nikdy nedopřála cukr! Co to s ním udělalo?

  09.04.2016 10:30 / styl google+ twitter facebook

  Shan Cooper se považuje za expertku na výživu a neváhá se označovat za fitness guru. Její dcerce jsou necelé dva roky a její maminka si nepřeje, aby jedla něco nezdravého. Proto holčička zatím nikdy neměla nic, co by obsahovalo cukr. Jak na takové dietě prospívá?

  Shan Cooper s malou dcerkou lupa
  Zdravá máma chce mít zdravou dceru. | Facebook

  Co včechno má malá Grace ve svém jídelníčku? Ovoce, zelenina, zdravé přílohy, maso, smoothie. Na cukr ale může zapomenout. Její matka jí přísně jenom „fit“ stravu a obyčejnou čokoládu u ní nenajdete.

   

  Matka své holčičce nikdy nedala potravinu, která by obsahovala cukr. Věří, že díky tomu její dceři vybuduje silný imunitní systém.
   

  Máma Shan si myslí, že taková strava pomůže její dceři vybudovat silný imunitní systém. Chlubí se, že dosud byla její dcera nemocná jenom jednou. Ovšem malá Grace ještě nikdy nebyla ve školce ani mezi více dětmi. A to je pak opravdová výzva.

   

  Shan se také živí vařením a pořádá různé kurzy přípravy jídel. Grace tak má doma čistě domácí stravu, složenou hlavně ze zeleniny, ovoce, masa, ořechů a vajec. A jak to vidí Shan do budoucna? „Nejspíš se jednoho dne Grace nacpe všemi možnými sladkostmi, přijde domů a řekne: Maminko, není mi moc dobře. A příště si dá místo 12 muffinů jenom 3,“ maluje si maminka. Ale znáte to, odříkaného chleba největší krajíc…

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...