Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEUVĚŘITELNÉ!

  Krásná Ukrajinka z Prahy

  08.08.2018 16:00 / styl google+ twitter facebook

  Já a Angelina Jolie? Neblázněte

  Oleksandra Mykoliuk lupa
  Oleksandra Mykoliuk | Archiv Oleksandry Mykoliuk

  O češkách se říká, že jsou nejkrásnější jna světě. No, možná. Pravdou však je, že sem tam nějakou kočku tak trochu "adoptujeme", a to se pak vyhrávají nejrůznější ankety krásy! Oleksandru Mykoliuk jsme si "vypůjčili" z Ukrajiny. 

   

  Když se na ni podíváte, při troše fantazie vidíte Angelinu Jolie v dobách její největší slávy. „Tak to jsme mě dostali. Nemyslím si, že bych tak vypadala, Angelina je krásná žena,“ říká skromně rodačka z ukrajinského Doněcku, která už však tři roky žije v Praze. My si však stojíme za svým! Mrkněte se schválně do fotogalerie a napište nám, co si o tom myslíte. V každém případě, Oleksandru opravdu můžete potkat v české metropoli. Studuje zde mezinárodní vztahy a naše hlavní město si nemůže vynachválit. „Mám to tu opravdu ráda. Samozřejmě, když si vzpomenu na domov, je mi smutno,“ poukazuje na kdysi hrdý Doněck, který je dnes z velké části zničen válečným konfliktem.  

  „Celý můj život je spojen se sportem a také módním průmyslem. V Praze teď také pracuji jako manažerka módního fotografa a jako modelka“
   

   

  Sexy kráska se už šestnáct let věnuje rytmické gymnastice, což vysvětluje její perfektní tělo. A pánové, jestli jste teď pomysleli na pružnost, nejste daleko od pravdy. „Celý můj život je spojen se sportem a také módním průmyslem. V Praze teď také pracuji jako manažerka módního fotografa a jako modelka,“ vysvětluje Oleksandra. Je velmi pravděpodobné, že o ní ještě uslyšíme.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...