Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSOBNOST

  Zeštíhlení nikdy nebylo tak snadné. Díky Zuzaně Drnek

  03.07.2018 11:45 / styl google+ twitter facebook

  Body Wraps je převratná a především snadná metoda zeštíhlení, která má zároveň na rozdíl od většiny diet blahodárné účinky na lidský organizmus. Detoxikuje tělo, posiluje imunitu i nervový systém. A díky ženě, která před mnoha lety něco takového poprvé viděla při svém pobytu v USA, si to i u nás může dopřát každý napříč celou republikou.

  Zuzana Drnek lupa
  Zuzana Drnek | archiv

  Zuzana Drnek totiž už šest let buduje síť salónů Body Wraps tak, aby tato úžasná metoda byla dostupná každému. V roce 2012 se po návratu z USA rozhodla, že svůj život chce zasvětit pomoci nespokojeným ženám, ale i mužům. A od té doby každoročně rozšiřuje nejen nabídku, ale i počet svých salónů.

   

  Jak sama Zuzana říká, považuje se za obyčejnou ženu z Karviné, která si díky Body Wraps splnila svůj sen, tedy pomáhat ženám a zvyšovat jim sebevědomí.

   

  Jak sama Zuzana říká, považuje se za obyčejnou ženu
   

  Body Wraps jsou díky Zuzaně Drnek dostupné už i mimo ČR, a to v mnoha okolních zemích. Dnes se tedy pyšní 150 partnerskými salóny po ČR a SK, zajímají je aktivity i vzahraničí a to v Polsku, Slovinsku, Maďarsku a Itálii.


  „Od chvíle, co mi začal pomáhat manžel se nějak nemůžu zastavit. Jsme dobré spojení. Já věci vymýšlím, hlídám legislativu a ostatní detaily a on prostě prodává a dělá dobrý marketing.“ říká neúnavná Zuzana.

   

  „Jsem nejvíce pyšná hlavně na to, že jsme za tu dobu dokázali pomoci tolika lidem, kteří nenáviděli svou postavu a díky této proceduře jsou zase sebevědomí a spokojení.“ dodává Zuzana Drnek.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Body Wrap
  Komentáře ke článku
  loading...