Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁSA

  Dokonalé tělo bez jediné vady na kráse

  11.06.2018 00:00 / styl google+ twitter facebook

  Venku se výrazně oteplilo a my se stále více ze svého těla odhalujeme v krátkých sukních a šatech. Někdy však pohled na krásné ženské křivky kazí drobné nedokonalosti. Zbavit se jich přitom, je tak snadné!

  Yes Visage lupa
  Yes Visage | archiv

  Zatočte před létem s celulitidou, problematickými partiemi, popraskanými žilkami, bradavicemi a nežádoucími chloupky! Vybrali jsme za vás ty nejlepší a nejúčinnější metody.

   

  Sbohem celulitido

  Vznik tzv. pomerančové kůže je vázaný na ženské hormony estrogeny a proto trápí především ženy. Svou roli hraje také typicky ženské uspořádání pojivové tkáně. Když k tomu ještě přidáme vliv dědičnosti a náš rychlý, často ne úplně zdravý životní styl, můžeme si v boji s celulitidou připadat bezmocní. To je však velký omyl. Zmírnit projevy celulitidy můžete dnes hned několik způsoby.

   

  Zmírnit projevy celulitidy můžete dnes hned několik způsoby.
   

  Velmi oblíbenou neinvazivní metodou je Vacupress. „Její princip spočívá v tom, že za pomoci přístroje se vyvíjí na postižené partie podtlak a přístroj současně provádí jemnou masáž tkání. To zlepší proudění krve a tím i kyslíku v ošetřované oblasti. Tkáně se uvolní a pokožka je hladká a tonizovaná,“ vysvětluje MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky YES VISAGE. Vhodné je tuto podtlakovou masáž kombinovat s lymfodrenáží a detoxikačním zábalem. „Během lymfodrenáže dochází k uvolnění lymfatických cest a uzlin, které bývají přetíženy toxickými látkami. Lymfatická masáž rozproudí metabolismus a pomerančové dolíčky se vyrovnají,“ prozrazuje specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky a konturaci těla MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky YES VISAGE.

   

  Rychle a účinně zatočit s celulitidou dokáže i laser. Na výběr máte laserová ošetření, která jsou buď neinvazivní či miniinvazivní. Za pomoci laseru, neinvazivní laserové hlavice či miniinvazivní kanyly, se zahřívá podkoží, kdy se současně aktivuje tvorba kolagenových a elastinových vláken a dochází ke zpevnění a obnově struktury pokožky. „Nejlepších výsledků dosahuje prohřívání podkoží pomocí miniinvazivní technologie SlimLipo, kdy se tenkou laserovou kanylou prohřívá podkoží zevnitř. Obnovuje a stimuluje se tak účinněji a rychleji kolagenová struktura a vyhlazuje celulitida,“ říká specialista na tumescenční a laserové liposukční techniky a konturaci těla  MUDr. Tomáš Paduch z Kliniky YES VISAGE.

   

  Bezchybné křivky

  Kdo by nechtěl mít pevné a krásně tvarované tělo? Pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček dokáží s postavou udělat divy, ale na něco zkrátka nestačí. Problematické partie jako zadek, břicho, boky, stehna a paže nás dokáží pěkně potrápit. Přes veškeré vynaložené úsilí nemají tvar, který byste si představovali? Zapojte do boje silnější zbraně a jednoduše přebytečný tuk odsajte! Vsaďte na laserovou liposukci SlimLipo, která je v současné medicíně nejmodernější a nejšetrnější ambulantní technikou. „Dnes se i poměrně rozsáhlá liposukce dá provést pouze v místním umrtvení, bezbolestně a ambulantně. Běžně si s klienty během zákroku povídám. Osobně mám nejlepší zkušenosti s laserovou liposukcí SlimLipo,“ prozrazuje  MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE. Během zákroku je bezbolestně, šetrně a efektivně odstraněn nadbytečný tuk. Zároveň kůže se v místě ošetření krásně stáhne, vypne a získá zpět ztracenou elasticitu. Díky tomu se minimalizuje vznik jakýchkoliv nerovností a kožních převisů. Navíc během dvou dnů se můžete bez problému vrátit do práce.

   

  Do hola

  Nejen v létě nám nejvíc sluší dokonale hladká pokožka bez jediného chloupku. Možností jak toho dosáhnout existuje několik. Nicméně většina metod k odstraňování chloupků se musí neustále opakovat a to třeba v případě holení i denně. Zbavte se chloupků jednou pro vždy šetrným a velmi účinným způsobem za pomoci laseru Fotona SP Dynamis PRO . „Spolehlivě odstraňuje chloupky, na které běžné typy laserů a IPL nestačí. Novinkou je, že skvěle funguje i u tmavších fototypů či na opálené pokožce. Působí přímo na vlasovou cibulku, kde tepelně zničí zárodečnou tkáň, ze které již znovu chloupek nevyroste,“ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

   

   Poslední krok k dokonalosti

  Trápí vás na několika místech popraskané žilky či bradavice? Zbavte se jich snadno a rychle díky laseru Fotona SP Dynamis PRO . Ošetření nebolí a během pár minut je hotovo. Nemusíte si ani v práci brát volno. Vše stihnete během polední pauzy.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...