Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JEDNODUCHÁ METODA

  Metoda RUŠ vás zbaví všech problémů. Hned a navždy!

  22.05.2018 11:45 / styl google+ twitter facebook

  Možná prožíváte jen tzv. den blbec, ale může se jednat i o celoživotní trauma, které ovlivňuje celý váš život. Že není snadné se ho zbavit? Možná to tvrdíte pouze proto, že jste ještě nevyzkoušeli jednoduchou a českou metodu RUŠ!

  Účinná pomoc od problémů začíná přijetím lupa
  Účinná pomoc od problémů začíná přijetím | Shutterstock

  Metoda RUŠ Karla Nejedlého je postavena na základním předpokladu, že člověk si musí být svého problému vědom a musí ho chtít sám aktivně vyřešit. Sám autor přiznává, že prošel řadou různých metod, než vymyslel právě svou metodu RUŠ – Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Všechny předchozí ovšem vyřešily problém dočasně, nebo ne zcela.

   

  "Byl jsem rozhodnutý, že musím vymyslet něco, co pomůže komukoliv s čímkoliv a rychle. A najednou jsem to v sobě našel. Vybavil jsem si nějaký svůj problém, zkusil jsem ho pomocí této metody vyřešit a on opravdu zmizel. Během pár vteřin," vzpomíná na to, jak na svou metodu přišel.

   

  To byl počátek. Od té doby Karel Nejedlý dokázal svou metodu vybrousit natolik, že nyní je opravdu jednoduchá, efektivní, účinná a s trvalým efektem. Pomocí této metody mohou lidé rozvíjet svou osobnost do maximální možné míry tím, že postupně v sobě odstraní všechny negace, které jim bránily naplno rozvinout jejich potenciál. "Princip metody je velmi jednoduchý. Najdu problém, nazvu ho, přijmu a je pryč," popisuje základ metody Karel Nejedlý, který již pomohl tisícům lidí vyřešit jejich psychické, fyzické i myšlenkové problémy a traumata.

   

  Člověk si musí být svého problému vědom a chtít ho řešit
   

  Metoda není vhodná pro ty, kteří pořád jen něco zkouší, ale nejsou vlastně rozhodnuti ani ochotni se změnit. Ovšem těm, kteří v sobě najdou sílu a odvahu opravdu věci vyřešit a změnit, funguje velmi rychle a dobře. "Pokud se naučíte dobře vnímat svůj vnitřní svět, uvědomovat si svoje pocity a změny ve svém těle, můžete obráceným postupem (která myšlenka mi způsobila tento pocit?) onu prvotní myšlenku najít a vyřadit ze svého života. Chce to ovšem určitou praxi," upozorňuje Karel Nejedlý, který o své metodě pořádá kurzy a pravidelné přednášky po celé republice.

   

  Co vše lze pomocí metody RUŠ vyřešit? "Vyřešíme víceméně jakýkoliv pojmenovaný problém. Přichází lidé v krizových a zlomových okamžicích života, kteří řeší zásadní životní problémy a situace, mají problémy vztahové, pracovní, osobní. Jiní chtějí zpracovat svoje neduhy a nemoce. A také přichází lidé, kteří jsou víceméně spokojení a v jejich životě „skřípe“ jen něco málo," říká Karel Nejedlý. Ovšem pomocí metody lze řešit i prožitá traumata (přepadení, znásilnění, okradení). Tuto zátěž lze dokonce vyřešit tak, jakoby se nikdy nestala.

   

  Jednoduše jakákoliv starost, obava, strach, fobie, úzkost, lítost, smutek, deprese, stres, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závislost, nemoci, potrat, úmrtí blízkého člověka, rozchod – to vše lze pomocí metody RUŠ vyřešit takovým způsobem, že se tím již nebudete trápit.

   

  Jak metoda přesně funguje a jak se zbavit svých problémů zjistíte buď na přednášce, kurzu, individuální terapii, nebo se o přesném postupu můžete dočíst v knize „Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK“, kterou autor Karel Nejedlý o své metodě vydal.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...