Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHRÁPÁNÍ

  Konec bezesných nocí!

  09.05.2018 10:24 / styl google+ twitter facebook

  Máte s partnerem skvělý vztah, přesto vážně uvažujete o oddělených ložnicích. Důvod je prostý, vaše drahá polovička během spánku vydává tak nesnesitelný zvuk, že prostě nemůžete spát.

  Chrápání lupa
  Chrápání | archiv

  I když váš partner netrpí nadváhou, nekouří, nebere léky na bolest a alkohol konzumuje jen příležitostně pravidelně každou noc hlasitě oddychuje. Důvodů, proč se tak děje, může být hned několik. Mimo už zmiňované, může být na vině jen obyčejné nachlazení. Za chrápáním mohou stát i fyziologické změny jako zkřivení nosní přepážky či třeba nosní polypy. Nejčastější příčinou chrápání je však uvolněné svalstvo v oblasti dutiny ústní a hltanu během spánku. Díky tomu se krční otvor zúží. Vzduch se pak musí pohybovat rychleji, tlak v krku se zvyšuje, a čípek i měkké patro začnou vibrovat a my chrápat.

   

  Nejen mužská záležitost
  Většinou se chrápání přisuzuje mužům. Možná budete překvapeni, ale uvádí se, že každá čtvrtá žena a každý druhý muž mezi třiceti a šedesáti trpí tímto problémem. To sice znamená, že muže chrápání trápí častěji, ale ani ženám se nevyhýbá. Proto je načase podívat se pravdě do očí. Ať už jste muž či žena, přestaňte se vymlouvat a začněte jednat.

   

  „Toto ošetření sliznici na povrchu nijak nepoškodí. Právě díky tomu po zákroku nezůstává otevřená rána, jako tomu bylo dříve a vy nepociťujete bolest, maximálně se dostaví pocit lehkého škrábání v krku, který postupně odezní, “
   

  Řešení nikdy nebylo tak snadné
  Dříve než se pustíte do přestavby svého obydlí a rozhodnete se spát odděleně, vyzkoušejte ošetření nejmodernějším, nejvýkonnějším a zároveň nejšetrnějším laserem FOTONA SP DYNAMIS PRO. Ten kromě omlazení pleti, léčby akné, odstranění žilek, strií, jizev a chloupků, dokáže rychle, účinně a bezbolestně vyřešit chrápání. „Za pomoci erbiového laseru prohříváme do hloubky sliznici v okolí měkkého patra, tím stimulujeme tvorbu kolagenu. Měkké patro se zpevní a chrápání se postupně redukuje, “ vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. „Toto ošetření sliznici na povrchu nijak nepoškodí. Právě díky tomu po zákroku nezůstává otevřená rána, jako tomu bylo dříve a vy nepociťujete bolest, maximálně se dostaví pocit lehkého škrábání v krku, který postupně odezní, “ dodává dermatoložka a anti-agingová specialistka  MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. Skvělé je, že po zákroku nemusíte dodržovat žádný speciální režim. Jen se doporučuje doplňovat kolagen za pomoci potravinových doplňků.

   

  TIP PRO VÁS: Největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie u nás Klinika YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí nezávaznou konzultaci se specialistou, moderní léčbu chrápání za pomoci laseru FOTONA SP DYNAMIS PRO a také možnost splátek na všechny zákroky již od 500 Kč měsíčně s nulovým navýšením.Více informací na www.yesvisage.cz

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...