Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HUBNUTÍ

  Sportujete nebo máte manuální práci? Zbavte svoje tělo přebytečné vody

  02.05.2018 12:11 / styl google+ twitter facebook

  Jste nadšenými sportovci, trávíte mnoho hodin v posilovně nebo máte tvrdou manuální práci? Dopřejte svému tělu pomazlení v podobě Body Wraps Sport.

  Body Wraps Sport lupa
  Body Wraps Sport | archiv

  Body Wraps SPORT je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce, osoby které vykonávají manuální práci a lidi s jednostrannou statickou zátěží (např. pro maséry, uklízečky ap.) Díky této metodě se tělo zbaví nadbytečné vody, kterou namáhané tělo zadržuje z důvodu vzniku zánětu měkkých tkání. Postava se díky Body Wraps SPORT viditelně vyrýsuje a zvýrazní se svalová hmota. Prohřátí a protáhnutí zajistí urychlení regenerace svalstva, svalstvo přestane bolet a člověk získá zpět energii pro další fyzický výkon.

   

  Body Wraps SPORT je tělový zábal, který pomáhá od těžkých bolavých nohou, zvyšuje hybnost, regeneruje svaly a zvyšuje výkon.
   

  A jak to funguje? Body Wraps SPORT je tělový zábal, který  pomáhá od těžkých bolavých nohou, zvyšuje hybnost, regeneruje svaly a zvyšuje výkon. Nálev je namíchán ze směsi s vysokým obsahem hořčíku, ten svaly uvolní a regeneruje. Zaktivuje se lymfatický systém a dojde k vyloučení nepotřebné vody.

   

  Wrap celého těla ve speciální lázni trvá 90 minut a vašemu tělu prospěje už po první proceduře.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Body Wrap
  Komentáře ke článku
  loading...