Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODBORÁŘSKÉ REKREACE

  Retro pobyt ve stylu Anděla na horách sklidil maximální úspěch

  02.05.2018 21:00 / styl google+ twitter facebook

  Na hory v retro stylu? Proč ne. Zájezdy připomínající dobu odborářských rekreací ROH zažívají svůj návrat. Velkým hitem je výlet rekreačním vlakem do Tatranské Lomnice. V legendární Zotavovně Morava si užijete nostalgický pobyt se seznamovacím večírkem, ranním budíčkem a rozcvičkou. A o zábavu se postarají kulturní referenti. Vraťte se v čase a vydejte se s Českými drahami do Tater po stopách Gustava Anděla.

  České dráhy vypravují do Tater speciální rekreační vlak lupa
  České dráhy vypravují do Tater speciální rekreační vlak | České dráhy

  O recesistický retro pobyt mají zájem nejen ti, kteří odborářské rekreace pamatují, ale i mladší generace, jež si chce vyzkoušet něco jiného a nezapomenutelného. Již pilotní zájezd sklidil nečekaně velký úspěch a byl okamžitě vyprodán. České dráhy vypravují na zážitkový prodloužený víkend zvláštní rekreační vlak. Noční jízdu si můžete zpestřit retro programem a promítáním filmu Anděl na horách nebo dalších slavných československých filmů s tématikou lyžování.

   

  České dráhy vypravují další rekreační vlaky
   

  Nostalgická nálada vás tak rozhodně nemine. Klidně si můžete obléknout retro oblečení nebo s sebou vzít staré lyže po dědečkovi nebo babičce. V Tatranské Lomnici pak startuje víkend retro uvítáním a seznamovacím večírkem. V každé zotavovně nebo hotelu dříve pracovali kulturní a sportovní referenti, kteří vymýšleli a organizovali nejrůznější aktivity, aby se rekreanti nenudili. A stejně tomu není ani během retro pobytu. Nechybí ranní budíček a povinná rozcvička, soutěžení družstev ve vaření, sáňkování a nejrůznějších sportovních hrách. Vychutnáte si ale i krásy Tater. Lanovkou se podíváte na Lomnický štít, električkou navštívíte Starý Smokovec a prohlédnete si unikátní Ledový dóm na Hrebienku.

   

  Na programu je i výlet do Bachledovej doliny a samozřejmě lyžování. „Dobu odborářských rekreací si pamatuji jen matně z dětství, na zážitkový víkend do Tater jsem s přítelkyní vyrazil spíše ze zvědavosti a recese. Musím uznat, že jsem se dlouho tak na dovolené nepobavil. A nedivím se, že je o to takový zájem. I když se nám nechtělo vstávat, užili jsme si i ranní rozcvičku, popili tatranský čaj a skvěle jsme si zalyžovali,“ prozradil jeden ze zúčastněných rekreantů Pavel Štěpánek. Retro je zkrátka IN, takže až budete shánět pro někoho dárek nebo budete hledat v zimě tip na skutečně zážitkový výlet, Anděl na horách určitě nezklame.

   

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...