Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  REGENERACE PLETI

  Tajemství krásné pleti odhaleno!

  22.02.2018 20:10 / styl google+ twitter facebook

  Kdo by nechtěl mít dokonalou pleť bez jediné vady na kráse? Máte zažité, že je třeba jednou za měsíc docházet na kosmetiku a vybavit se nejrůznějšími séry, elixíry a maskami, u kterých si nejste zcela jisté, co skutečně obsahují a zda se tentokrát neosypete?

  Kamila Nývltová na klinice YES VISAGE lupa
  Kamila Nývltová na klinice YES VISAGE | KLINIKA YES VISAGE

  Zkuste to jinak a zajděte si podle stavu pleti jednou či dvakrát do roka na plazmaterapii. Nemusíte se bát alergické reakce a získáte bezchybnou pleť. To potvrzuje i známá zpěvačka Kamila Nývltová, která si toto ošetření oblíbila. „Kvůli své práci se hodně a často líčím. Díky tomu je má pleť suchá a působí unaveně. Bohužel ze své vlastní zkušenosti vím, že ani drahé krémy nefungují. Navíc si nikdy nemohu být jistá, co vlastně obsahují. Tady vím, že během chvilky dopřeji pleti přesně to, co potřebuje a dávám ji to nejlepší ze své vlastní krve," říká zpěvačka.

   

  Možná budete překvapeni, ale ukrývá se v nás samotných, přesněji řečeno v naší krvi.
    

   

  Ošetření polední pauzy

  Celé ošetření vám nezabere moc času a nebolí. „Odebereme vám krev a následně odstředíme červené a bílé krvinky a zůstanou jen trombocyty neboli krevní destičky. Ty se běžně podílejí na hojení nejrůznějších poranění pokožky. My využíváme toho, že zkoncentrujeme krevní destičky a vracíme je do míst, kde potřebujeme pleť ošetřit a nastimulovat vlastní buňky k tvorbě kolagenu, “ prozrazuje lékařka estetické medicíny MUDr. Zuzana Kolací z Kliniky Yes Visage. Za pomoci speciální pistole, díky níž aplikace nebolí se získaný koncentrát vpravuje do podkoží. Následně se na ošetřenou pleť nanese zklidňující maska s kyselinou hyauronovou. Pak už je možné použít make-up a vyrazit domů, do práce či do školy.

   

  Refresh pro pleť 25+

  Patříte mezi ty šťastnější, kterým příroda nadělila krásnou pleť a ani v pubertě vás akné příliš netrápilo? K využití jedinečných léčivých a regeneračních účinků plazmaterapie jste tedy zatím neměli důvod. Kolem pětadvacátého roku ovšem zbystřete! Připadá vám vaše pleť křehká, potřebuje projasnit a celkově oživit? Pak je správný čas vyzkoušet ošetření vlastní krví neboli plazmaterapii. „Toto ošetření bych doporučila každému. Jde o velmi přirozený způsob, jak pleť intenzivně zregenerovat. Oproti běžnému kosmetickému ošetření, jsou zde jasně prokazatelné výsledky, neboť jdeme dovnitř do míst, kam se žádný krém ani sérum dostat nemůže,“ vysvětluje lékařka estetické medicíny MUDr. Zuzana Kolací z Kliniky Yes Visage. Odměnou vám bude bezchybná jakoby znovuzrozená pleť.

   

  Intenzivní regenerace a hydratace pro pleť 30+

  Pravdou je, že po třicítce začne pokožka výrazněji povadat. Buňky, které mají na starosti tvorbu kolagenu, ve své aktivitě polevují a pokožka začíná přicházet o svojí pružnost. Navíc v daleko větší míře přichází i o hydrataci. Hoďte ji záchranných kruh za pomoci plazmaterapie v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. „V první fázi, hned po ošetření, funguje kyselina hyaluronová, díky níž se pleť skutečně napije a rozzáří. V další fázi za pomoci plazmy stimulujeme vlastní buňky k tvorbě kolagenních vláken a navracíme pleti ztracenou elasticitu,“ říká  lékařka estetické medicíny MUDr. Zuzana Kolací z Kliniky Yes Visage. Kombinace plazmy a kyseliny hyaloronové je vhodná i v nižším věku. Zvláště sportovci trpící dehydratací pleti nebo atopici tuto terapii určitě ocení.

   

  Prevence se vyplatí

  Pokud své pleti dopřejete pravidelnou péči za pomoci plazmaterapie včas, vyplatí se vám to. Nejen, že budete stále skvěle vypadat, ale vyhnete se ve vyšším věku komplikovanějšímu řešení hlubokých vrásek za pomoci skalpelu, u kterého je nutná podstatně delší rekonvalescence a je finančně náročnější. Navíc ušetříte čas i peníze, co se domácí péče o pleť týká. Vystačíte si se šetrnými čistícími přípravky a kvalitním hydratačním a výživným krémem.

   

  TIP PRO VÁS: Největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie u nás Klinika YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí nezávaznou konzultaci se specialistou, plazmaterapii a také možnost splátek již od 500 Kč měsíčně s nulovým navýšením! Více informací na www.yesvisage.cz.

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...