Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PROMĚNA

  Revoluce v omlazení pleti!

  15.02.2018 06:00 / styl google+ twitter facebook

  Ať se snažíte sebevíc, ani ta nejlepší domácí péče vaší pleti už nestačí? Povadá a objevují se stále výraznější vrásky? Inspirujte se u slavných krásek a zajděte si na unikátní 4D omlazení pleti, které probíhá nejmodernějším laserem současnosti FOTONA SP DYNAMIS PRO.

  Klinika Yes Visage lupa
  Do péče profesionálů se svěřují i největší krásky | Klinika Yes Visage

  Zajímá vás, proč si kamarádka zachovává mladistvý vzhled, i když se o pleť stará méně než vy? Odpověď je genetika. Pokud kamarádky maminka vypadala skvěle i v šedesáti, čeká ji pravděpodobně to samé.  Vy si buď můžete stěžovat na nepřízeň osudu, nebo začít jednat. Svěřte se stejně jako Iva Kubelková a Alice Bendová do rukou odborníků a zapojte do boje proti stárnutí ty nejúčinnější zbraně.  

  Ošetření je bezbolestné a má skvělé výsledky
   

  Vyzkoušejte zcela jedinečnou patentovanou novinku 4D ošetření pleti s velmi výrazným liftingovým efektem. „Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek. Ošetření probíhá ve čtyřech krocích a jde o zcela neinvazivní zákrok," prozrazuje dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE.

   

  Celé ošetření trvá asi hodinu a není nijak bolestivé. To potvrzuje i herečka Alice Bendová: „Je to neinvazivní ošetření a zcela bezbolestné, což je skvělý. Navíc po ošetření můžete zase normálně fungovat. Nemohu si dovolit jít na zákrok, kdy budu muset čekat třeba čtrnáct dní, až se zhojím. Těším se, že po zákroku budu hezčí, mladší, odpočatější a víc v pohodě," říká známá herečka.

   

  Omladit svou pleť a zbavit se drobných nedokonalostí se rozhodla i modelka a moderátorka Iva Kubelková. „Tento nový laser je naprosto úžasný, jsem nadšená. Přestože většinu podobných zákroků je lepší podstupovat v zimě kvůli slunečnímu záření, tak toto omlazení si můžu dopřát kdykoliv během roku, neboť se ošetřuje zevnitř úst," říká s nadšením Iva Kubelková. „Navíc doufám, že tímto definitivně vyřeším i svoje pigmentové skvrny, které mě už dlouho trápí," dodává krásná modelka a moderátorka. 

   

  Účinný laser Fotona dokáže pleť omladit ve čtyřech krocích. Nejdříve se erbiovým laserem v nastavení Smooth ošetří sliznice zevnitř úst. Hned po ošetření můžete cítit jazykem, že sliznice i kůže je výrazně pevnější. Ve druhém kroku se neodymovým laserem v nastavení Frac 3 neinvazivně pouhým prohřátím ošetří pokožka a odstraní se tak nerovnosti a zpevní pleť. Pak se za pomoci neodymového laseru tentokrát v nastavení Piano neinvazivně prohřívají do hloubky místa hlavních obličejových svalů.  Tento laser jako jediný dokáže pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky. Hned po ošetření je jasně viditelný liftingový efekt. Nakonec se erbiovým laserem provádí peeling, který projasňuje, vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pokožky. Výsledkem je pevnější, jasnější a pružnější pleť bez jediné vady na kráse.

   

  ROZHOVOR: Odpovídá dermatoložka a anti-agingová specialistka MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE 

   

  Pro koho je 4D omlazení pleti za pomoci laseru FOTONA SP DYNAMIS PRO vhodné?

  Pro každého, kdo začíná pozorovat povadlost pokožky a chce skutečně omladit svou pleť.

   

  Můžeme už po prvním ošetření pozorovat výrazné zlepšení stavu pokožky?

  Ano, hned po ošetření je výsledek patrný. Pleť je krásně vypnutá, pružnější a vrásky méně viditelné.

   

  Jsou nějaká omezení po ošetření?

  Po 4D ošetření pleti je vhodné se chránit před přímým UV zářením (slunce, solárium) a 3 dny používat hojivý krém.

   

  Lze se vrátit po ošetření do práce? Bude pleť zarudlá? Případně mohu použít make-up na zamaskování barevné nerovnosti?

  Po ošetření je možné se vrátit do práce, ale je třeba počítat s tím, že pleť bude lehce zarudlá a po pár dnech se bude více loupat. Make-up je možné použít druhý den.

   

  Doporučuje se kvůli lepšímu výsledku absolvovat ošetření třeba dvakrát či třikrát? Případně v jakých intervalech?

  Výsledek je patrný hned po prvním ošetření. Podle potřeby je však možné ošetření opakovat, nejdříve ale v měsíčním intervalu. 

   

  TIP PRO VÁS: Na revoluční omlazení pleti se specializuje Klinika YES VISAGE, která je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci s odborníkem a také možnost splátek již od 500 Kč s nulovým navýšením. Více informací na čísle 227 777 777 nebo na www.yesvisage.cz.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...