Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  CO KRÁSKA UKRÝVÁ?

  Známá modelka si svůj trezor hlídá jako oko v hlavě

  14.02.2018 05:05 / styl google+ twitter facebook

  Už jste někdy viděli trezor tak malý, že by se vám vešel do kabelky nebo dokonce kapsy? Známá modelka Kateřina Wohlmann Votavová jeden takový má. A je to dokonce trezor na peníze! Jenomže na virtuální – na bitcoiny.

  Kateřina Wohlmann Votavová lupa
  Kateřina Wohlmann Votavová | Kateřina Wohlmann Votavová

  Modelka Kateřina Wohlmann Votavová vlastní trezor na bitcoiny. „O téhle unikátní měně jsem se dozvěděla docela nedávno, když jsem byla oslovena stát se tváří reklamní kampaně na Trezor, tedy na bitcoinovou peněženku, která má velikost několika centimetrů,“ přiznává Kateřina. „Zaujalo mě, že tu existuje měna, která je vytvořena tak, že nikdo na světě ji nemůže ovlivňovat, padělat, že ji neohrožuje ani inflace. Až jsem začala uvažovat o tom, že bych s v ní nechala vyplácet honoráře,“ říká s nadsázkou.  

  Umí vyžít i s velmi málem, přesto se nebojí investovat
   

  Kateřina si podle svých slov dokáže vážit hodnoty peněz především proto, že nikdy nic v životě nedostala zadarmo. „Hned jak to šlo, začala jsem chodit na brigády, dělala jsem au-pair, a když jsem pak začala s modelingem a byla jsem v Miláně, bydlela jsem s dalšími devíti modelkami v jednom bytě s koupelnou a na týden mi zbylo 10 eur. Vím, jaké to je vyžít s málem,“ uvádí. Také proto myslí na zadní kolečka a založila si vlastní butik, se kterým má v plánu z rodných Českých Budějovic expandovat do dalších měst. „Spoléhat se na to, že budu dělat modeling ještě za dvacet let by bylo pošetilé, proto se zajímám i o takové věci, jako je investování.“

   

  Nakonec právě bitcoiny nedávno vstoupily na burzu, takže je vidět, že se modelka ve svém vytváření rezerv ubírá opravdu správným směrem. A jak Kateřina reaguje na aktuální pokles bitcoinů? Nebojí se o své úspory? "Každý, kdo někdy investoval, dobře ví, že nejhorší ze všeho je propadnout panice a začít prodávat. Takže to chce zachovat klid. Což platí i pro život," usmívá se Katka.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...