Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SRDCE Z KVĚTIN

  Dominika Myslivcová už myslí na Valentýna. Chce dostat srdce plné růží

  07.02.2018 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Svátek zamilovaných už pomalu ale jistě klepe na dveře. A česká Barbie už ví, co chce dostat od svého ctitele. Je to srdce plné růží.

  Myslivcová lupa
  Obrovské srdce z růží je ideální valentýnský dárek | Facebook

  Pryč jsou ty doby, kdy pánové svým manželkám a přítelkyním nosily růžové karafiáty. Letošním valentýnským hitem jsou totiž růže rudé nebo růžové, svázané do tvaru srdce.  

  Dokonalý servis
    

  A Myslivcová má skvělý tip. Florea.cz se květinami zabývá už dlouho a svátky zamilovaných tam zvládají naprosto perfektně. Nejen, že si můžete přesně vybrat, jaké květiny chcete, ale klidně vám připraví i květinové srdce přímo pro vaši Valentýnku. A uznejte sami, se srdcem plným růží vám prostě nedokáže odolat žádní dívka či žena. Na webových stránkách Florea.cz si samozřejmě také určíte, kam a v kolik hodin chcete pugét dovést a případně poslat zamilovaný vzkaz. Budete tak mít dost času připravit atmosféru. Tohle zvládnete, letošní Valentýn bude neopakovatelný. Jen pozor, aby si na to vaše drahá polovička nezvykla...i když, Florea.cz je tu pro vás každý den.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...