Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŮVABNÁ PLEŤ

  Skoncujte s akné zcela přirozenou cestou!

  02.02.2018 04:00 / styl google+ twitter facebook

  Nevzhledné pupínky netrápí pouze dospívající, ale mnohem častěji i dospělé, kteří tak plní ordinace dermatologů a hledají způsob, jak se jich zbavit. Ideálně rychle a bez viditelných následků.

  Yes Visage lupa
  I velmi rozšířené a hluboké akné se dá vyléčit | Yes Visage

  Proč právě Vy máte trápení s akné? Odpověď však není jednoznačná, protože příčin může být několik. S největší pravděpodobností za to mohou vaše hormony a stres. Ať už jsou důvody jakékoliv, je třeba začít jednat. Mít obličej samý pupínek není zrovna výhra v žádném věku. Vyzkoušeli jste snad všechno, ale bez většího úspěchu? Zachraňte si kůži díky plazmaterapii.  

  Individuální přístup je základem úspěchu
   

  Plazmaterapie je velmi šetrná metoda ošetření pokožky, při které se využívají jedinečné hojivé a regenerační schopnosti vaší vlastní krve. „Odebereme vám krev, následně odstředíme červené a bílé krvinky a zůstanou jen trombocyty neboli krevní destičky. Ty jsou nositeli růstových faktorů po celém těle a významně se podílejí na hojení nejrůznějších poranění," prozrazuje lékařka estetické medicíny MUDr. Zuzana Kolací z Kliniky YES VISAGE. „My při plazmaterapii využíváme toho, že zkoncentrujeme krevní destičky a vracíme je do míst, kde potřebujeme pleť ošetřit. V případě akné působí proti zánětu a urychluje hojení," vysvětluje přínos ošetření lékařka. Jde o tělu naprosto přirozený proces, který věrně kopíruje procesy hojení těla samotného. Proto je plazmaterapie vhodnou léčbou pro každého bez ohledu na věk či pohlaví.  Není akné jako akné! Zatímco jedni se potýkají s pupínky v T-zóně a zvýšenou produktivitou mazových žláz, tak druzí řeší skutečně velký problém zvaný nodulární akné. Jedná se o opravdu bolestivou podobu akné, která se objevuje zejména na krku, kolem dolní čelisti a velmi často po ní zůstávají jizvičky. „V tomto případě je dobré nasadit určitý druh léku, který funguje jako očkování proti akné. Stimuluje se tak imunita proti bakteriím propionibacterium acne. Léčbu je dobré podpořit plazmaterapiíi, díky níž zánět odezní rychleji a mnohdy se zhojí bez jizviček," říká lékařka estetické medicíny MUDr. Zuzana Kolací z Kliniky YES VISAGE.   Trápí vás aknózní pleť? Neodkládejte návštěvu lékaře. Kromě doporučení vhodného způsob léčby vám poradí s péčí o problematickou pleť. Ta potřebuje odlišný přístup v létě a v zimě. Také používání dekorativní kosmetiky má svá pravidla. V případě, že jste nezašla za odborníkem včas a na tváři vám zůstaly drobné jizvičky, nezoufejte. Zbavit se jich můžete za pomoci laseru, mikrojehličkování či chemického peelingu. Záleží na hloubce jizviček, ale i na stavu pleti.


  TIP PRO VÁS: Největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie u nás Klinika YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí nezávaznou konzultaci se specialistou, moderní léčbu akné ve všech stádiích a také možnost splátek již od 500 Kč měsíčně s nulovým navýšením. Více informací na 227 777 777 nebo na www.yesvisage.cz.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...