Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRÁSKY V TRENÝRKÁCH

  Sex ve městě? Ne! Styx ve městě!

  31.01.2018 04:00 / styl google+ twitter facebook

  Pánské trenýrky sluší nejen pánům! Nově si je oblíbily také slavné české krásky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová.

  Bučková, Průšová, Mališová a Zlesáková lupa
  Bučková, Průšová, Mališová a Zlesáková | Styx

  Krásné prádlo pro krásné dívky! Majitel oděvní společnosti STYX Petr Vlasák oblékl krásky do trenek a všem se to moc líbilo! Modelky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová si promenádu v exklusivních pánských trenýrkách užívaly a hned si také pánské spodní prádlo uschovaly do svého šatníku! A protože si dívky v Pařížské ulici vykračovaly po chodníku ve stylu hrdinek seriálu Sex ve městě, nová kolekce si vykoledovala příznačný název "Styx ve městě".   

  Česká značka sází na kvalitu a pohodlí
    

  Je tak jasné, že pánské trenýrky sluší nejen pánům! Oděvní společnost STYX se na hezké, kvalitní a pohodlné trenýrky dlouhodobě zaměřuje. Konstruktérka střihu vycházela z jejich přísných požadavků inspirovaných vlastními zkušenostmi. Trenýrky české značky STYX spatřily poprvé světlo světa o Vánocích roku 1996, aby jako první nabídly alternativu tehdy přežitým slipům... Od té doby se stalo tváří této značky mnoho osobností ze světa showbusinessu i sportu. Aktuálně tedy i zmíněné modelky Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Andrea Zlesáková a Karolína Mališová - jak jim to sluší v trenýrkách se podívejte i do fotogalerie.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Styx, trenýrky
  Komentáře ke článku
  loading...