Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZHOVOR

  Topmodelka Krainová vás naučí nosit i outlet!

  28.01.2018 04:00 / styl google+ twitter facebook

  Freeport Fashion Outlet v Hatích se chce v marketingu vrátit k modelce Simoně Krainové jako ke své tváři pro českou klientelu. Ředitel Freeport Fashion Outletu Jan Procházka v rozhovoru pro Bleskově.cz také prozradil, jaká je topmodelka Simona Krainová, a že v Hatích dojde i k rozšíření o značky jako Polo Ralph Lauren, Calvin Klein, Hugo Boss.

  Freeport Fashion Outlet lupa
  Freeport Fashion Outlet | Freeport Fashion Outlet

  Významné novinky připravuje Freeport Fashion Outlet v Hatích. Proč se vyplatí zajet do Hatí a navštívit luxusní prodejny nám řekl ředitel Freeport Fashion Outletu Jan Procházka.  

  Laskavost, úsměv i profesionalita patří k devízám topmodelky
   

  Vzhledem k tomu, že Freeport Fashion Outlet se nachází na hranicích České republiky a Rakouska, patří k vašim tvářím nejen rakouská modelka Larissa Marolt, ale také Simona Krainová. Jak se vám s těmito modelkami spolupracuje? V čem jsou jiné a co je naopak spojuje?

  Simona Krainová pro nás vždy byla a je první volbou mezi českými celebritami, díky spolupráci s ní, kterou jsme navázali před pár lety a která byla naprosto bezproblémová v téměř rodinné atmosféře, jsme se rozhodli najít podobnou osobnost i pro naše rakouské zákazníky, kterých je celá polovina. Obě dámy spojuje rodina– jak Simona, tak Larissa jí mají na prvním místě. Také se musí vyzdvihnout jejich laskavost, profesionalita a neustálý úsměv na tváři. Za celou dobu spolupráce jsme neřešili jediný problém, naopak se vždy těšíme na společná setkání a jsme v pravidelném kontaktu. Rozdílné je asi jejich působení – Larissa se v současné době věnuje zejména herectví a kariéře a není zcela jasné, jestli zakotví právě u herectví, nebo v modelingu, kdežto Simona už má svou pozici vybudovanou a je etablovanou osobností.

   

  Modelky předvádí světové značky a právě takové se najdou i ve vašem outletu. Můžete zmínit, které konkrétní značky nabízíte?

  Už při focení dbáme na to, abychom drželi krok s módními trendy a aby modelky prezentovaly výhradně modely, které pocházejí z našich prodejen. Na fotkách prezentujeme prémiové značky jako jsou Guess, Gant, Desigual nebo Salamander ale zároveň i volnočasové  kousky, například Mustang, Mango, Levis nebo Pepe Jeans.

   

  Co se lépe prodává rakouským zákazníkům a co nakupují spíše Češi?

  Co se týká předních světových značek jako Guess, Gant, Desigual, Geox, Lindt a dalších tak zde žádný velký rozdíl mezi českými a rakouskými zákazníky není. U některých dalších značek  určuje preference povědomí zákazníka a zastoupení značky na českém nebo rakouském trhu. U známých českých značek jako jsou Alpine Pro, Hannah,  Kilpi převládají čeští zákazníci. Naopak u značek známých především v sousedním Rakousku, například Seidensticker nebo Ara převažují zákazníci z Rakouska.

   

  Poznáte přímo v obchodě, zda je zákazník Čech, nebo cizinec? 

  Zpravidla zákazníka rozeznáte až poté co promluví. Právě v komunikaci lze vidět rozdíl. Rakouský zákazník až na výjimky očekává, že bude osloven německy.

   

  Momentálně finišuje rozsáhlá rekonstrukce Freeport Fashion Outletu v Hatích. Proč jste se pro rekonstrukci rozhodli? A co přinese zákazníkům? 

  Rekonstrukce po 14 letech provozu centra byla nezbytná. Dalším důvodem pro výrazný facelift je fakt, že se nám podařilo v posledních letech výrazným způsobem zvýšit image centra a zkvalitnit nabídku úspěšných značek. Ale především nám jde i spokojenost zákazníků. Proto jsme se rozhodli vytvořit příjemnou atmosféru vytvořením nákupní ulice v našem centru ovšem při zachování výhod zastřešené a plně klimatizované pasáže. Jsme přesvědčeni, že naši návštěvníci ocení tyto změny během nakupování.

   

  Můžete přiblížit atmosféru a styl prodejny pro ty, kteří u vás ještě nikdy nenakupovali?

  Freeport Fashion Outlet je první outletové centrum, které bylo v ČR otevřeno. Na ploše bezmála 22.000m2, v 75 obchodech se značkovou módou a sportovním vybavením má zákazník možnost celoročně nakupovat výhradně za výhodné = outletové ceny, které jsou vždy minimálně o -30% nižší než ceny srovnatelného zboží v běžných obchodech. Během speciálních akcí jako jsou aktuálně zimní výprodeje, však dosahují slevy -50% a více. Kromě oblíbených módních značek u nás zákazník najde 4 restaurace a 3 kavárny, z nichž nejoblíbenějšími jsou provozovny Starbucks, KFC a Burger King. 

   

  Jak vnímáte outletová centra a jejich budoucnost?

  Outletový koncept celosvětově je jedním z nejrychleji se rozvíjejících obchodních konceptů a těší se velké oblibě mezi zákazníky, což dokládají i naše výsledky. Návštěvnost i tržby centra meziročně plynule rostou a jsme přesvědčeni, že stejný trend bude pokračovat i v příštích letech.  

   

  Můžete na závěr doplnit něco zajímavého o vašem nákupním centru?

  Zajímavostí je určitě celá řada, ale jedna z příjemnějších pro zákazníky, kteří nemají rádi zmatek při hledání obchodů a svých oblíbených značek, že je naše centrum je oválné a bez pater, tudíž jdete do kola a vždy ke svému oblíbenému obchodu nakonec dorazíte bez nutnosti se vracet…

  mak | bleskove.cz

  Témata: outlet
  Komentáře ke článku
  loading...