Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY MODELKA

  Půvabná vegetariánka miluje svěží vzduch!

  26.01.2018 07:00 / styl google+ twitter facebook

  Iva Kubelková je nejen okouzlující modelkou, herečkou a hudebnicí, ale věnuje se ráda také ekologii a zdravému životnímu stylu. S čistým voňavým, domovem jí pomáhá nový pomocník, na kterého nedá dopustit!

  Iva Kubelková lupa
  Iva Kubelková má ráda čistotu | VIVENSO

  Čtyřicetiletá kráska Iva Kubelková stále okouzluje svým šarmem i dokonalou postavou. „Hodně jsem zdědila po předcích a nemusím tedy držet velmi přísné diety nebo tvrdě cvičit,“ přiznává s tím, že ale velmi ráda věnuje józe a stravuje se zdravě. „Jako vegetariánka musím samozřejmě o jídle hodně přemýšlet,“ vysvětlila. A právě její zájem o zdravý životní styl ji přivedl také k zdravému úklidu. „Nyní používáme vodní vysavač VIVENSO, který je vhodný i pro alergiky,“ prozradila kráska.  

  I při úklidu vypadá Iva skvěle
   

  Vodní vysavač VIVENSO vysává nečistoty ne jako běžný vysavač do sáčků, pytlíků nebo dalších zásobníků, ale díky dvoustupňovému separátoru přímo do nádoby s vodou. Díky této technologií vychází z VIVENSA, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný, jako po dešti. Při každé činnosti s VIVENSem se automaticky „propírá“ vzduch v prostoru a již po krátké době sami pocítíte příjemné a výrazně lepší klima ve vašem prostoru. VIVENSO je multifunkční vysavač s vodním filtrem, který pracuje bez dalších dodatečných nákladů. K jeho použití jsou zapotřebí pouze 3 litry běžné vody z kohoutku!

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Iva Kubelková
  Komentáře ke článku
  loading...