Neděle 18. února 2018
svátek má Gizela, zítra Patrik
  SEXY MODELKA

  Půvabná vegetariánka miluje svěží vzduch!

  26.01.2018 07:00 / styl google+ twitter facebook

  Iva Kubelková je nejen okouzlující modelkou, herečkou a hudebnicí, ale věnuje se ráda také ekologii a zdravému životnímu stylu. S čistým voňavým, domovem jí pomáhá nový pomocník, na kterého nedá dopustit!

  Iva Kubelková lupa
  Iva Kubelková má ráda čistotu | VIVENSO

  Čtyřicetiletá kráska Iva Kubelková stále okouzluje svým šarmem i dokonalou postavou. „Hodně jsem zdědila po předcích a nemusím tedy držet velmi přísné diety nebo tvrdě cvičit,“ přiznává s tím, že ale velmi ráda věnuje józe a stravuje se zdravě. „Jako vegetariánka musím samozřejmě o jídle hodně přemýšlet,“ vysvětlila. A právě její zájem o zdravý životní styl ji přivedl také k zdravému úklidu. „Nyní používáme vodní vysavač VIVENSO, který je vhodný i pro alergiky,“ prozradila kráska.  

  I při úklidu vypadá Iva skvěle
   

  Vodní vysavač VIVENSO vysává nečistoty ne jako běžný vysavač do sáčků, pytlíků nebo dalších zásobníků, ale díky dvoustupňovému separátoru přímo do nádoby s vodou. Díky této technologií vychází z VIVENSA, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný, jako po dešti. Při každé činnosti s VIVENSem se automaticky „propírá“ vzduch v prostoru a již po krátké době sami pocítíte příjemné a výrazně lepší klima ve vašem prostoru. VIVENSO je multifunkční vysavač s vodním filtrem, který pracuje bez dalších dodatečných nákladů. K jeho použití jsou zapotřebí pouze 3 litry běžné vody z kohoutku!

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Iva Kubelková
  Komentáře ke článku
  loading...