Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY LYŽAŘKA

  O tomhle zadečku se vám bude zdát!

  23.01.2018 19:00 / styl google+ twitter facebook

  Youtuberka a modelka Dominika Myslivcová (23) vystrčila na zasněžené hory odhalené pozadí! Blondýnka přezdívaná kvůli své vylepšené vizáži „česká Barbie“ připsala na Instagram k hanbaté fotce ze Špindlerova Mlýna: „Slyšela jsem, že otužování je moc zdravé." Prohlédněte si fotogalerii!

  Myslivcová lupa
  Dominika ve Špindlerově Mlýně | Instagram

  Zatímco běžní smrtelníci na horách lyžují, kráska Dominika Myslivcová se kromě zimních sportů věnuje i fotodokumentaci. Tentokrát poslala ze Špindlerova Mlýna hodně odvážný vzkaz: Fotku odhaleného pozadí!  

  Dominika poctivě sportuje a stále se zkrášluje
   

  Třiadvacetiletá česká Barbie se ráda předvádí a nejednou se již se svým vysportovaným zadečkem pochlubila. Nová fotka je ale nesmírně sexy. „Není to zadarmo. Ve fitku jsem často, sportu se věnuji pravidelně. Tohle nevykouzlíte jen tak přes noc,“ usmívala se Dominika, když se kochala pohledem ze svého hotelového pokoje.

   

  Trocha otužování ještě nikomu neuškodila. Tím spíš, když díky tomu máte takto krásný pohled, který si oblíbily i mnohé další celebrity. Skiareál ve Špindlerově Mlýně patří jednoznačně k tuzemské špičce. Dokonalé přírodě a špičkovému servisu samozřejmě odpovídají ceny, které se vyrovnají i zahraničním areálům. Dominika Myslivcová ale finance zřejmě vůbec řešit nemusí, což dokazují i parádní outfity za desítky tisíc, které si přivezla. Zdá se, že i díky svému manažerovi, kterým je miliardář Antonín Charouz (63), může Dominika celé dny trávit pouze vylepšováním svého zevnějšku.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...