Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOKONALÁ VŽDY A VŠUDE

  Party time: Plesová sezona je na spadnutí, buďte okouzlující jako naše slavné krásky!

  09.01.2018 10:00 / styl google+ twitter facebook

  A je to zase tady! Začala plesová sezona. Už teď přemýšlíte, co si vezmete na sebe, co uděláte s vlasy a jak na líčení?

  Vždy dokonalá Simona Krainová lupa
  Vždy dokonalá Simona Krainová | KLINIKA YES VISAGE

  Velkolepý objem

  Jakým účesem překvapíte své kolegy na večírku nebo na plese? Nápadů byste měla určitě hodně. Ovšem vaše jemné vlasy bez objemu vám příliš možností nenabízejí. Proto svůj sen o husté zaplavě vlasů pomalu opouštíte. Pokud k vám matka příroda v tomto směru nebyla příliš štědrá, nechte své vlasy jednoduše zahustit a případně i prodloužit. Odměnou vám bude bohatý účes, který nezplihne ani během divoké večerní akce. Zkrátka budete dokonalé vždy a všude a hlavně bez práce. Stejně jako Simona Krainová, která si také zašla na prodloužení vlasů do Salonu Yes VIP.

    

  Nepatříte k výrazným typům žen, kterým stačí jen zvýraznit řasy a použít rtěnku a vypadají perfektně? Vyzkoušejte odborníky!
   

  Salon YES VIP doporučuje:

  Hairdreams Quikkies prodlužovací pásky, což je velmi šetrná a rychlá metoda prodloužení a zahuštění vlasů bez spojů z prvotřídních kvalitních pravých Hairdreams vlasů, jejichž spoje neucítíte ani na dotek. Lepí se pásek z jedné a druhé strany vlasů. Nepoužívá se teplo ani tlak, takže vlasy nejsou poškozené a tolik se nezatěžují. Péče o takto prodloužené vlasy není nijak složitá. Můžete se k nim chovat stejně jako k vlastním vlasům. Naopak s bohatší hřívou vytvoříte kreativnější a bohatší účesy! Jen je třeba si pamatovat, že ke spojům se nesmí aplikovat regenerace či olejíčky. Naopak na konce vlasů je dobré používat výživu.

   

  Další možností je metoda Hairdreams NANO, kdy se vlasy prodlužují a zahušťují za pomoci revoluční NANO technologie bez viditelných a hmatatelných spojů. Používají se jen vysoce kvalitní pravé lidské ručně tříděné vlasy s patentovaným systémem neviditelných spojů, které mohou být aplikovány velmi blízko vlasové linii. Prodloužené vlasy jsou připevněny "trvale" a můžete je upravovat tak, jak jste zvyklá.

   

  Z očí do očí

  Marná sláva, z celé tváře jsou to právě oči, které na sebe poutají největší pozornost. Pokud krásu svých očí podtrhnete vhodným líčením, máte vyhráno. Než byste se pouštěla sama do mnohdy zrádného stínování, které vyžaduje praxi a zkušenosti, aby vypadalo perfektně, zaměřte se na své řasy! Vyměňte řasenku, která řasy tu a tam slepí, během večera se vlivem tepla roztéká, za řasy na míru, které nevydrží jen jeden večer! Vyzkoušejte aplikaci řas, které přirozeným způsobem vaše řasy prodlouží a zahustí. Délku i hustotu řas si můžete zvolit sama! A krásné dokonalé řasy a pohled tak máte nejen na večírek, ale také po probuzení ráno či v posilovně, ve sprše nebo u bazénu. To potvrzují i slavné krásky Alice Bendová a Michaela Ochotská, které si na řasy také zašly.

   

  Salon YES VIP doporučuje:

  Dejte sbohem řasence! Přichází řasy nové generace! Tak jemné a přirozené jako vaše vlastní. Představujeme nejnovější profesionální techniku pro perfektní objem řas! Zajistí přirozený vzhled a pohodlné nošení. Výjimečnost spočívá především v minimální tloušťce řas. Při porovnání s klasickými metodami, kdy je běžná tloušťka řasy 0,15 až 0,20 mm, nabízíme řasy pouhých 0,03 až 0,07 mm silné. Nevěříte? Ano, jsou stejně tenké jako vaše vlastní řasy! To nám umožňuje vytvořit z řas vějířek, který poté aplikujeme řasa na řasu a ani několik takto spojených řas nepředstavuje zátěž pro řasy vlastní.

   

  Permanentní krása 

  Nepatříte k výrazným typům žen, kterým stačí jen zvýraznit řasy a použít rtěnku a vypadají perfektně? Před každou večerní akcí trávíte hodiny v koupelně, abyste za pomoci líčidel podtrhla krásu vaší tváře? Nemusíte! Stačí se svěřit do rukou profesionálů a vyzkoušet permanentní make-up. Vaše obočí bude dokonale přesto přirozeně vykreslené a vaše rty výraznější a plnější i bez rtěnky.

   

  Salon YES VIP doporučuje:

  Vyzkoušejte v současnosti nejmodernější metodu profesionálního permanentního make-upu využívající speciální patentovanou perovou technologii, kterou smí používat pouze proškolení specialisté. Největší výjimečností této technologie oproti běžným stávajícím metodám je její dokonalá přesnost a naprosto realistická vykreslenost s 3D efektem. Výsledek je tedy opravdu k nerozeznání od pravého obočí nebo přirozených plných rtů. Více najdete na www.yesvip.cz

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...