Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SBOHEM TUKOVÉ POLŠTÁŘKY!

  Fakta a mýty o liposukci, díky které získáte postavu snů!

  15.01.2018 09:50 / styl google+ twitter facebook

  Vyzkoušeli jste snad všechny možné hubnoucí i posilovací triky, ale většího zadečku, bříška či silnějších stehen se prostě zbavit nemůžete? Řešení je snadné, nechte si problematické partie odsát!

  Díky liposukci můžete mít postavu snů lupa
  Díky liposukci můžete mít postavu snů | KLINIKA YES VISAGE

  Kdo by nechtěl mít pevné a krásně tvarované tělo? Pravidelné cvičení a vyvážený jídelníček dokáží s postavou udělat divy, ale na něco zkrátka nestačí. Problematické partie jako zadek, břicho, boky, stehna a paže nás dokáží pěkně potrápit. Přes veškeré vynaložené úsilí nemají tvar, který byste si představovali? Zapojte tedy do boje silnější a účinnější zbraně a svěřte se do rukou plastických chirurgů. Nabídneme vám různá řešení a vyvrátíme vám nepravdy, které o liposukci kolují.

   

  Váháte, zda podstoupit liposukci a zbavit se nechtěných tukových polštářků jednou pro vždy? Není proč, liposukce je díky moderním technikám bezbolestná jen s minimem modřin. Zároveň dnes patří k nejžádanějším estetickým zákrokům, a to nejen mezi ženami ale i mezi muži. „Dnes se i poměrně rozsáhlá liposukce dá provést pouze v místním umrtvení, bezbolestně a ambulantně. Běžně si s klienty během zákroku povídám. Osobně mám nejlepší zkušenosti s laserovou liposukcí SlimLipo,“ prozrazuje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE. Zatímco ženy chtějí nejčastěji vylepšit bříško, boky, stehna a zadeček, tak u mužů jednoznačně vedou břicho a boky.

   

  SlimLipo je nejmodernější bezbolestná laserová liposukce
   

  Pokud tedy chcete jednou pro vždy skoncovat s tukovými polštářky v problematických partií, pak vsaďte na laserovou liposukci SlimLipo, která je v současné medicíně nejmodernější a nejšetrnější ambulantní technikou. Během zákroku je bezbolestně, šetrně a efektivně odstraněn nadbytečný tuk. Zároveň kůže se v místě ošetření krásně stáhne, vypne a získá zpět ztracenou elasticitu. Díky tomu se minimalizuje vznik jakýchkoliv nerovností a kožních převisů. Navíc během dvou dnů se můžete bez problému vrátit do práce.

   

  V případě, že chcete svou váhu výrazněji upravit o 5 až 15 kg, je ideální volbou tumescentní liposukce, kdy tou nejmodernější je laserová liposukce SlimLipo. „Jde o moderní chirurgický zákrok, pomocí něhož dochází k odstranění nadbytečných tukových tkání. Díky této liposukci dosáhnete vytoužené postavy téměř bez bolesti a dlouhé rekonvalescence. Jedná se o velice rychlý a šetrný zákrok, který zaručuje trvalé výsledky,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE. Celý zákrok opět probíhá jen v lokální anestezii a bez nutnosti hospitalizace.

   

   

   

  Nemusíte jen ubírat, můžete svou postavu zároveň modelovat! Tam, kde k vám byla příroda příliš štědrá, si můžete nechat tuk odsát. Naopak tam, kde zase moc šetřila, si můžete nechat přidat. Jak je to možné? Díky přenosu vlastního tuku, metodě zvané lipotransfer. Tuk, který se během liposukce odsaje se speciálně zpracuje a využije dál. Injekčně se pak vpraví do vybraných partií. Můžete si nechat vylepšit například zadeček, prsa či tvář. Velkou výhodou je šetrnost samotného zákroku a rychlé hojení. Navíc nehrozí žádná nežádoucí reakce na cizí materiál.

   

  O čem se mluví?

  1. Liposukce bolí a když budu sportovat, dosáhnu stejného efektu!

  Zákrok nebolí, protože se provádí v lokální anestezii. Sport k hubnutí samozřejmě přispívá, ale k odstranění problematických partií často sám o sobě nestačí.

   

  2. Po liposukci se nebudu moci vůbec pohnout!

  To je mýtus. Po zákroku není nutné ležet, maximálně první dny dodržovat klidový režim.

   

  3. Za nějaký čas se opět v odsátém místě tuk usadí a budu muset opět na odsátí!

  Není pravdou. V odsáté partii se tuk už výrazně nehromadí.

   

  4. Po liposukci zůstane v místě zákroku povislá kůže!

  Liposukce za pomoci laseru dokáže odstranit nejen jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku, ale zároveň také kůži v ošetřené oblasti efektivně stáhnout, vypnout a navrátit jí elasticitu. Kůže tak přilne zpět a po laserové liposukci nevznikají kožní nadbytky a převisy, jako u běžných liposukcí. 

   

  5. Po liposukci se mohou objevit např. v oblasti břicha nerovnosti!

  Nerovnosti se mohou objevit po špatně vykonané liposukci nebo pokud pacient nedodržuje doporučení lékaře.

   

  6.  V místě zákroku budu mít velmi dlouho modřiny a otoky!

  Modřiny i otoky se objeví, ale například při použití laserové liposukce SlimLipo se hodně redukují. Můžeme říci, že modřiny zmizí za stejně dlouhou dobu jako například po úraze, ale lze to urychlit třeba třezalkovým olejem. Bavíme-li se o klasické liposukci, zde je modřin více, mluvíme-li o laserové liposukci, zde je riziko vzniku modřin opravdu na minimální úrovni.

   

  7. Po liposukci je nutná hospitalizace! Následně si budu muset vzít na doléčení dovolenou a nebudu moci dlouho sportovat.

  Hospitalizace není nutná. Je lepší zůstat 1 až 2 dny doma. Sportovat možné je, ale s ohledem na provedený zákrok dle doporučení lékaře.

   

  8. Po liposukci mi zůstanou jizvy!

  Může zůstat pouze drobná jizva po samotném vpichu, která je daleko menší než jizva po laparoskopické operaci a ve většině případů je neznatelná.

   

  9. Není možné provést odsátí tuku z několika míst najednou!

  Není pravdou. Pokud to lékař uzná za vhodné, je to možné.

   

  10. Efekt po liposukci je u mužů trvalejší než u žen!

  Jde o mýtus, na pohlaví nezáleží.

   

  11. Při liposukci dojde k odstranění i celulitidy!

  Při liposukci nedochází ke 100% odstranění celulitidy, ale k jejímu výraznému zlepšení!

   

  12. Když půjdu na liposukci stehen, může se stát, že výsledek nebude stejný, stehna nebudou mít stejný tvar!

  Při liposukci dojde ke zmenšení objemu, ale zachování kontur. Tvar stehen zůstává stejný!

  Max | bleskove.cz

  Témata: liposukce
  Komentáře ke článku
  loading...