Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SKVĚLÉ LYŽAŘSKÉ PODMÍNKY

  Leden ve Špindlu: Poloprázdné sjezdovky, spousty sněhu a celodenní skipasy levnější než na jaře i na podzim

  08.01.2018 16:20 / styl google+ twitter facebook

  Ve Špindlerově Mlýně padá sníh i ceny skipasů. Chcete-li si užít nejlepší sněhové podmínky v Krkonoších, neváhejte a vyrazte do Špindlu. Díky kombinaci množství přírodního sněhu a kvalitního zasněžovacího systému nabízí skiareál skutečně perfektní podmínky k lyžování. V provozu jsou všechny lanovky a více než 20 kilometrů poloprázdných sjezdovek. Těšit se můžete na minimální fronty u lanovek a výhodné celodenní skipasy za pouhých 690 korun.

  Skiareál Špindlerův Mlýn lupa
  Skiareál Špindlerův Mlýn | Skiareál Špindlerův Mlýn

  „Ve Špindlu nyní vládne opravdová zima. Naše středisko nabízí skvělé lyžařské podmínky. Padá sníh a když mrzne, využíváme náš zasněžovací systém, abychom parádní podmínky zachovali až do konce zimy. V provozu máme všechny lanovky a přes dvacet kilometrů denně upravovaných sjezdovek. Úbytek lidí po svátcích navíc znamená poloprázdné svahy a minimální fronty u lanovek. Lepší podmínky než teď v lednu si nemůžeme přát, takže všechny zveme,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že v lednu nekoupíte široko daleko ani výhodnější celodenní skipasy. Na e-shopu gopass.cz je totiž v období od 8. do 26. ledna pořídíte jen za 690 korun, což je dokonce méně než jaká je cena v podzimní či jarní mimosezóně.

   

  Špindlerův Mlýn láká lyžaře na výborné sněhové podmínky a levnější ceny skipasů
   

  „Přestože v jiných lyžařských zimních střediscích na tuto část zimní sezóny skipasy zdražují, ve Špindlu si v nejlepších podmínkách návštěvníci zalyžují s velkou slevou. Dospělí skutečně pořídí celodenní skipasy za 690 korun a děti, junioři a senioři ještě levněji. Podmínkou je jen nákup skipasu přes e-shop gopass.cz a jeho využití  do 26. ledna,“ upřesnil obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že registrace na gopass.cz je zdarma a členům nabízí po celou sezónu další slevy a výhody.

   

  Během lyžovačky ve Špindlu rozhodně otestujte i novou čtyřsedačkovou lanovku vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zde rozšířil i oblíbenou sjezdovku, takže jde nyní o atraktivní a ideální prostor pro začátečníky nebo rodiny s dětmi. Za návštěvu stojí i večerní lyžování na Hromovce – nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách nebo Audi Race Track – měřená trať obřího slalomu pro veřejnost ve Svatém Petru. Na ledová umělecká díla inspirovaná filmovou ságou Hvězdných válek se pak mohou těšit návštěvníci unikátního Špindlerovského LEDÁRIA. Během dovolené v největším krkonošském středisku si můžete užít i pravidelné víkendové akce ve Svatém Petru, Snow show, v centru nechybí oblíbené kluziště a skvělá je i gastronomie.

   

  Dejte si například oběd či kávu v nově zrekonstruované samoobslužné restauraci Stadion na dojezdu sjezdových tratí. Moderní restaurace má nový interiér i vyšší kapacitu k sezení. Více na www.skiareal.czwww.gopass.cz.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...