Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OSLAVA VÝROČÍ REPUBLIKY

  Gott, Rottrová, Vondráčková a další hvězdy společně na jednom pódiu!

  09.01.2018 13:00 / styl google+ twitter facebook

  Karel Gott, Marie Rottrová a Helena Vondráčkovou společně budou slavit 100 let republiky. 3. února se na Českém plese bude jíst české jídlo, pít české pití a zpívat české písničky!

  Gott lupa
  Karel Gott je hrdý na český národ | FB

  Málokdy se stane, aby vám na plese k tanci hrály ty největší osobnosti české hudební scény, ale první ročník Českého plesu se rozhodl vytáhnout opravdu veliké trumfy, protože zatímco hosté budou tancovat, na pódiu jim k tomu budou zpívat Karel Gott, Marie Rottrová, Helena Vondráčková a další.  

  Zpěváci chtějí pozdvihnout národní hrdost
   

  Celý ples se ponese ve vlasteneckém duchu. Bude nejen oslavou stého výročí vzniku České republiky, ale vůbec oslavou národní hrdosti, protože nejen všichni účinkující budou Češi, ale také všichni hlavní dodavatelé. Právě tato myšlenka Českého plesu hvězdnému pěveckému triu nesmírně zalíbila. „Když se v únoru roku 1840 konal první veřejný český bál, jak se tehdy plesům říkalo, byla to veliká událost roku. Bál se konal v národních barvách, ve kterých byl vyzdoben i sál, v sále se hovořilo pouze česky, a mezi hosty byli například Karel Hynek Mácha,“ nechal se slyšet Karel Gott. „Bál měl svůj veliký význam pro povzbuzení národní hrdosti, a na to by se mělo navázat. V poslední době se totiž z našich životů poněkud ztrácí hrdost na to, co náš národ dokázal, čemu musel v historii
  čelit.“

   

  Další hvězdou, která se začátkem února Českého plesu v Obecním domě zúčastní, bude modelka Veronika Kašáková. Součástí plesu totiž bude tombola a dražba, jejíž výnos bude určen na podporu projektů Nadačního fondu Veroniky Kašákové, který podporuje život a rozvoj dětí v dětských domovech tak, aby mohly žít plnohodnotný život a byly připraveny na překážky v běžném životě, až dětské domovy opustí. Vše napovídá tomu, že se zde rodí ples, který bude těm ostatním velikou konkurencí.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...