Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKOLEPÝ KONCERT

  Helena Vondráčková chystá grandiózní oslavu - vstupenky ještě jsou!

  08.01.2018 12:12 / styl google+ twitter facebook

  Bude to velké, grandiózní a úžasné. Už 20. ledna se do O2 arény chystá koncert, který osloví fanoušky hudby napříč generacemi. To ovšem dokáže jen málokdo. Jednou z takových zpěvaček je bezesporu Helena Vondráčková.

  Helena Vondráčková lupa
  Helena je skutečnou královnou pódií | Archiv

  Letos jí bude jedenasedmdesát let. Můžete si o ní myslet všechno možné, ale několik věcí Heleně Vondráčkové upřít nelze. Stále má dokonalý hlas, postavu jako ze žurnálu, kterou jí závidí kdejaká třicítka. A jakýkoli koncert stále bez problémů "udýchá", což také není jen tak samo sebou. Není se proto čemu divit, že lístky na koncert v 02 aréně jsou na dračku. Vzhledem ke kapacitě místa jsou však stále k dostání a stále tak máte možnost dostat se na show, kterou má na starost osvědčená dvojice Oldřich Lichtenberg a Michal David.  

  Mezi účinkujícími bude také Michal David či Pepa Vojtek
    

  Písničky nestárnoucí zpěvačky zná doslova každý, ať už mladý, nebo starý. Takže je jasé, že repertoár koncertu bude uzpůsoben pro všechny. Navíc se nepředstaví jen sama Vondráčková, ale bude mít i hvězdné hosty. 20. ledna se v pražské O2 aréně představí Vašo Patejdl, Josef Vojtek, již zmíněný hotmaker Michal David a mnoho dalších. Tohle si zkrátka nemůžete nechat ujít!

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...