Neděle 18. února 2018
svátek má Gizela, zítra Patrik
  NOVÁ SPOLUPRÁCE VICTORIE

  Jak být krásná poradí Beauty Blogerky

  03.01.2018 07:00 / styl google+ twitter facebook

  Krásná pleť či kvalitní vlasy? Žádný problém! Tzv. „Beauty Blogerky“ si poradí se vším. A tentokrát u toho bude také populární zpěvačka Victoria Velvet!

  Victoria lupa
  Victoria Velvet poradí ženám | Archiv

  Stále činorodá Victoria Velvet navázala spolupráci s webem Beautyblogerky.cz, který je především o vyzkoušených zkrášlujících metodách v oblasti kosmetiky a estetiky. Je určen ženám, které nemají čas zkoušet všechny možné metody a zbytečně utrácet peníze. „Cílem projektu Beauty Blogerky je sdružovat, podporovat a především vzdělávat ženy všech věkových kategorií v oblasti zdraví, kosmetiky, dermatologie a estetiky,“ říkají samotné Beauty Blogerky. „Obsahem platformy jsou témata věnující se konkrétním beauty tématům, ale i příspěvky samotných Beauty Blogerek, které jsme do ojedinělého projektu Beauty Blogerky vybrali,“ vysvětlují. „Naším cílem je informovat o aktuálních trendech, novinkách i vychytávkách a zároveň vymýšlet i zajímavé soutěže pro naše odběratelky,“ dodávají.  

  Dozvíte se, jak mít bezproblémovou pleť či vlasy
   

  Dozvíte se od nich třeba o potravinách, kterých můžete jíst tolik, kolik chcete, a přitom netloustnout (patří mezi ně kupodivu i popcorn či melouny). A dají vám i super tipy, jak očistit tělo a zejména střeva. V neposlední řadě doporučí nejlepší a nejúčinnější nejen kosmetické přípravky.

   

  Není tak divu, že zaujaly také čtyřiatřicetiletou zpěvačku Victorii, která se na svém Instagramu bude věnovat tématům z oblasti péče o pleť a vlasy. Na spolupráci a natáčení videí se již velmi těší. Nejprve si ale užila vánoční pohodu se svým manželem a dvěma dětmi. Exotická zpěvačka je totiž často na cestách, třeba i po milované Brazílii, kde její muž pracoval. „Manžel často pracovně cestuje. Já mám sice práce také dost, přesto se pro něj i pro děti snažím vytvořit domov,“ prozradila nedávno Victoria, která má jihoafrické kořeny, ale žije v krásném patrovém domě v pražských Statenicích.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...