Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÁ SPOLUPRÁCE VICTORIE

  Jak být krásná poradí Beauty Blogerky

  03.01.2018 07:00 / styl google+ twitter facebook

  Krásná pleť či kvalitní vlasy? Žádný problém! Tzv. „Beauty Blogerky“ si poradí se vším. A tentokrát u toho bude také populární zpěvačka Victoria Velvet!

  Victoria lupa
  Victoria Velvet poradí ženám | Archiv

  Stále činorodá Victoria Velvet navázala spolupráci s webem Beautyblogerky.cz, který je především o vyzkoušených zkrášlujících metodách v oblasti kosmetiky a estetiky. Je určen ženám, které nemají čas zkoušet všechny možné metody a zbytečně utrácet peníze. „Cílem projektu Beauty Blogerky je sdružovat, podporovat a především vzdělávat ženy všech věkových kategorií v oblasti zdraví, kosmetiky, dermatologie a estetiky,“ říkají samotné Beauty Blogerky. „Obsahem platformy jsou témata věnující se konkrétním beauty tématům, ale i příspěvky samotných Beauty Blogerek, které jsme do ojedinělého projektu Beauty Blogerky vybrali,“ vysvětlují. „Naším cílem je informovat o aktuálních trendech, novinkách i vychytávkách a zároveň vymýšlet i zajímavé soutěže pro naše odběratelky,“ dodávají.  

  Dozvíte se, jak mít bezproblémovou pleť či vlasy
   

  Dozvíte se od nich třeba o potravinách, kterých můžete jíst tolik, kolik chcete, a přitom netloustnout (patří mezi ně kupodivu i popcorn či melouny). A dají vám i super tipy, jak očistit tělo a zejména střeva. V neposlední řadě doporučí nejlepší a nejúčinnější nejen kosmetické přípravky.

   

  Není tak divu, že zaujaly také čtyřiatřicetiletou zpěvačku Victorii, která se na svém Instagramu bude věnovat tématům z oblasti péče o pleť a vlasy. Na spolupráci a natáčení videí se již velmi těší. Nejprve si ale užila vánoční pohodu se svým manželem a dvěma dětmi. Exotická zpěvačka je totiž často na cestách, třeba i po milované Brazílii, kde její muž pracoval. „Manžel často pracovně cestuje. Já mám sice práce také dost, přesto se pro něj i pro děti snažím vytvořit domov,“ prozradila nedávno Victoria, která má jihoafrické kořeny, ale žije v krásném patrovém domě v pražských Statenicích.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...