Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKVĚLÁ KONDICE

  Miss běhá v blátě s pytlem písku a plazí se pod ostnatým drátem

  28.12.2017 05:00 / styl google+ twitter facebook

  Držitelka titulu První vicemiss ČR z roku 2003 Klára Medková už řadu let poctivě dře ve fitku pod dohledem trenéra a pravidelně se účastní závodů Spartan Race, kde běhá v bahně, šplhá do prudkého kopce, nosí těžký pytel na zádech, nebo se plazí pod ostnatým drátem. Prý ji to baví!

  Klára Medková lupa
  Tělo si zaslouží kvalitní péči, včetně regenerace, říká Klára Medková | Miracle

  Klára Medková je sportovní maniak a podobně je na tom i její partner Radek Kováč, který se živí jako profesionální fotbalista. Kláru spíše než fotbal baví drsné závody Spartan Race, kde běhá v bahně, šplhá do prudkého kopce, nosí těžký pytel na zádech, nebo se plazí pod ostnatým drátem. „Už jsem byla na třech takových závodech. Vždycky dostanu od našich k narozeninám pozvánku, tak se prostě musím zúčastnit. Dopředu se na to vždycky připravuju. Vidím, že nemám špatné výsledky, tak mě to vždycky motivuje do dalšího závodu,” říká Medková.  

  Klára nezapomíná na nezbytnou regeneraci
   

  „Jedna věc je cvičení, ale tělo potřebuje také regenerovat. Proto chodím na Smíchov do salonu Miracle. Jejich procedury mi pomáhají na regeneraci svalů, daří se tady vyhladit i problémové partie,” říká Medková, která si nejvíce oblíbila proceduru prováděnou přístrojem T-shape, který napomáhá redukci objemu a zpevnění pružnosti pokožky. A je vůbec možné, že bývalá královna krásy s takto perfektní životosprávou má také nějaké nedostatky? „Všechny ženy mají ty klasické partie, které je zlobí, jako jsou stehna, boky, bříško. Musí se na nich pracovat pořád dokola,” mávla rukou Klára Medková.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...