Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZPĚVAČKA SE ODHALILA

  Na svůj velký zadek je Victoria pyšná!

  26.12.2017 10:00 / styl google+ twitter facebook

  I krásné ženy o sebe musí pečovat. Zpěvačka Victoria si proto ráda nechává ošetřit své sexy pozadí. A díky tomu se nemusí stydět za pomerančovou kůži.

  Victoria lupa
  Victoria je extrovert a s odhalováním nemá problém | Miracle

  Je jedinou zpěvačkou u nás, která na svá vystoupení obléká velmi extravagantní kostýmy, které mnohdy víc odhalují, než skrývají. Jeden svůj velký nedostatek ale zpěvačka Victoria zatím nedokáže skrýt a to je celulitida. Tento hendikep jí začal paradoxně víc vadit v Česku, kde bývá většinou zahalená, než když žila se svou rodinou v Jižní Americe, kde trávila většinu dne v plavkách. „Když jsem žila v Brazílii, tak jsem to vůbec neřešila. Nevím, čím to je, ale po návratu do České republiky jsem asi změnila stravu. Je jedno, jestli cvičím, nebo chodím plavat, ale prostě ji tam mám,” odvážně upozornila na svůj nedostatek zpěvačka.  

  Konečně zjistila, jak se zbavit celulitidy
   

  Victoria už udělala všechno proto, aby se problému zbavila. Upravila jídelníček, praktikovala speciální cviky, pravidelně se otužovala, ale nic nezabíralo. My jsme ji přistihli na speciální proceduře, u které konečně vidí výsledky.

   

  Zpěvačka, o které se říká, že má hezčí zadek, než Kim Kardashian, nám své pozadí klidně ukázala. „Jsem extrovert a nestydím se. Nejsem nahá. Když se opaluju, tak taky nosím tanga a zadek i celulitida jdou vidět,” mávla rukou kráska, která pravidelně dochází do salonu Miracle na proceduru prováděnou přístrojem T-shape, který napomáhá redukci objemu a zpevnění pružnosti pokožky. Zpěvačka se brzy chystá na šňůru vystoupení po Asii, kde jí bude zdobit odvážný kostým a pevně věří, že to bude už bez pomerančové kůže.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...