Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÝ TRENÉR

  Ledecká má nového trenéra a jako jediná pojede na olympiádě snowboard i lyže

  17.12.2017 07:00 / sport google+ twitter facebook

  Úspěšnou českou sportovkyni Ester Ledeckou nově trénuje také Američan Justin Reiter. A vypadá to, že se do ní zamiloval!

  Justin Reiter lupa
  Justin Reiter, americký snowboardový kouč Ester Ledecké | Facebook

  Nový snowboardový kouč Ester Ledecké má mnoho zkušeností a je přesvědčený, že Ester patří k nejlepším žijícím sportovcům. Šestatřicetiletý Justin nešetří chválou. „Celý život se motám kolem sportu. Poznal jsem hodně hvězd. Ale na Ester je opravdu okouzlující, jak je schopná se koncentrovat, trénovat, řešit problémy v technice při tréninku a v závodech. A k tomu její fyzické schopnosti… Pracovat s ní je radost. A čest,“ citoval Reitera server iDnes.cz.  

  Ester je první a jediná, kdo bude na olympiádě závodit na lyžích i na snowboardu
    

  „Má fenomenální talent i touhu pracovat,“ líčí. „Výhoda je, že když jí řeknete, že to byla dokonalá jízda, hned odpoví: Ne, nebyla. A má pravdu, vždycky můžete udělat víc. Pořád se chce zlepšovat. Může zajet výjimečný závod, ale už myslí na to, co přijde příště,“ popsal pro iDnes.

   

  Ledecká má ráda nejen zimní sporty, ale také windsurfing, box, plážový volejbal i hokej.  „Dobrý sportovec je pořád hladový,“ říká Reiter. „Ester se hned dívá, jak se může dál rozvíjet. V dobrém slova smyslu není nikdy spokojená,“ vysvětlil. Vzájemně se přitom již nějaký pátek znají a jsou přátelé. „Je skvělý trenér. Snaží se mi pomoci a má fajn přístup ke všemu, co dělám,“ pochválila Ester. Na olympiádě v Korei bude prvním sportovcem, který se bude účastnit lyžařských i snowboardových závodů.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...