Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TENIS

  Karolína Plíšková se bude vdávat!

  13.12.2017 15:00 / sport google+ twitter facebook

  Naše top tenistka Karolína Plíšková stráví Vánoce sama bez rodiny, ale rozhodně ne bez lásky. Že jí to s Michalem Hrdličkou klape dokládá i plánovaná svatba. Konat by se měla už příští rok! Jen se neví kde!

  Otevírání tenisové haly v Motole lupa
  Otevírání tenisové haly v Motole za účasti sportovních hvězd | VISTA resort & club

  Bývalá světová tenisová jednička Karolína Plíšková byla hvězdou slavnostního otevřené nové moderní tenisové haly v krásných prostorách tenisového areálu “VISTA resort & club” v Motole. A právě tam promluvila o svých plánech. "S přítelem už hodně mluvíme o svatbě, která by se mohla konat příští rok, ale zatím nevíme, kde ji uspořádáme," svěřila se a dodala, že teď se spíše soustředí na prosinec. „Vánoce pro mě letos budou zběsilé, protože je strávím v Thajsku. Jelikož 21. prosince odlétám, budu je muset oslavit už dvacátého,“ prozradila po exhibičním zápase v rámci slavnostního otevření tenisového areálu Vista resort & club Plíšková. V Thajsku pak odehraje dva zápasy a hned odlétá do Austrálie.  

  Štědrý den stráví Karolína v Thajsku
   

  Podle svých slov to ale neprožívá. „Nevadí mi, že nebudu 24. doma. Samozřejmě to bylo jiné, když jsem byla malá. Přiznávám ale, že už stromeček mám a udělám si Vánoce trošku dřív,“ vysvětlila tenistka. V exhibičním zápase se postavila s Janem Kollerem proti Patriku Bergerovi a Bohdanovi Ulihrachovi. „Patrikovi to dneska tolik nešlo, ale to je tím, že tenis asi nehraje tak často, ale diváci se bavili. Musím přiznat, že je pro mě ctí být součásti otevírání takové haly. Hrálo se mi tady dobře a doufám, že se zde zrodí noví talenti,“ prorokovala Plíšková, která začala již trénovat s novým trenérem. „Zatím se poznáváme,“ okomentovala společné tréninky, které začaly teprve v pondělí.

   

  Naprosto jiné Vánoce bude mít Patrik Berger. „Budu v Česku a zůstanu tady do konce roku. Dáme si řízek a bramborový salát. Měli jsem to takhle i v Anglii, když jsme tam trávili Vánoce. I když oni je slaví trošku jinak, my jsme drželi vždy české tradice. Nikdy si nenechám ujít Tři oříšky pro Popelku,“ svěřil se exfotbalista, který podle svých slov na konci roku nikdy nebilancuje.

   

  Spíš koukám dopředu, co budu od ledna 2018 dělat. Pro mě to byl příjemný rok. Užívám si života a pracuju pro Liverpool. Mám rád cestování. Cestuju, co nejvíc to jde. Děti mi dělají radost, všichni jsme zdraví, takže nemůžu být nespokojený. Ačkoliv vždycky může být lépe, když bude příští rok stejný jako letošní, nebudu si stěžovat,“ vysvětlil Berger. Sice prý nebilancuje, jednou se ale pokusil dodržet předsevzetí.

   

  Novou halu si nemohl vynachválit a přidali se i ostatní. „Jelikož mám svou hru založenou na fyzické stránce, mám radši tvrdší povrch. Hodně běhám a chodím na síť. Tady jsem hrál poprvé a hrálo se mi skvěle,“ pochvaloval si Koller.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...