Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SEXY SPORTOVKYNĚ

  Tenistka Plíšková oslaví Vánoce o několik dní dříve!

  11.12.2017 07:00 / sport google+ twitter facebook

  Karolína Plíšková se představila na exhibici při otevření nové tenisové haly v pražském Motole. kde si zahrála i po boku legendárního fotbalového reprezentanta Jana Kollera.

  Plíšková Topolánek lupa
  Exhibice tenistky Plíškové se zúčastnil také Mirek Topolánek | Showpix

  Česká špičková tenistka Karolína Plíšková předvedla skvělou formu na exhibici, kde si zahrála vedle fotbalového reprezentanta Jana Kollera. „Je fakt dobrej! Přiznám se, že jsem od něj čekala mnohem horší výkon,“ řekla pro Sport.cz poté, co společně porazili pár Patrik Berger, Bohdan Ulihrach 6:3.  

  Karolína už plánuje i svatbu
   

  Plíšková tvrdě trénuje, a tak i její svátky budou velmi poznamenány tenisem. „Vánoce letos budou takové zběsilé, ale neprožívám to. Stromeček už mám týden. Udělám si je o čtyři dny dřív. Nevadí mi to,“ prozradila vítězka devíti turnajů WTA. Na Štědrý den bude na exhibici v Thajsku, kam odlétá 21. prosince.

   

  Vánoce by chtěla oslavit společně se sestrou Kristýnou Plíškovou, která už dva roky chodí s hokejistou Dominikem Volkem. Téměř stejně dlouho je také Karolína s Michalem Hrdličkou, který je o dva roky mladší. „Hodně už mluvíme o svatbě a chceme se vzít v příštím roce,“ svěřila se médiím Karolína. „Je pravda, že od té doby, co jsem s Michalem, se mi hodně daří. Je to asi tím, že jsem spokojená v soukromí a to se projevuje i na kurtech,“ uvedla.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...