Sobota 20. ledna 2018
svátek má Ilona, zítra Běla
  NA SVATBU TO NEVYPADÁ

  Jágr dvouleté výročí vztahu s Kopřivovou neoslavil!

  08.12.2017 14:00 / sport google+ twitter facebook

  Hokejista Calgary Flames Jaromír Jágr zápasí nejen na ledě, ale také ve vztahu. Svou herní formu už podle mnohých nikdy nenajde a s Veronikou se to vyvíjí všelijak.

  Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová lupa
  Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová | Showpix

  Nejúspěšnější český hokejista Jaromír Jágr (45) má stále zdravotní potíže. Bolavá třísla mu nedovolí vysokou zátěž. Přesto je s týmem Flames na cestách a nemohl tak oslavit výročí se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (26), která je v jejich domově v Calgary.  

  Jágra teď zejména trápí fyzické potíže a rád by byl rychle v herní pohodě
   

  Čekání na Jaromírův návrat si zpříjemnila vyznáním, které zveřejnila na internetu. „Náš vztah není žádná pohádka. Je to pěkně trnitá cesta,“ píše hned v úvodu. „Největší škola života, kterou můžeme zažít, jsou pády a trnité cesty. Ti, co mají krásný, pohádkový a skoro bezproblémový život, mají se neustále o koho opřít, mají někoho, kdo za něho plno věcí vyřídí, to je ničemu moc nenaučí. Silnou a samostatnou osobností se stávají lidé, kteří zažili několik pádů a museli spoléhat jen sami na sebe,“ naznačuje Veronika možné důvody občasných sporů. Zdá se, že ji Jaromír příliš nepomáhá, a že se cítí být na všechno sama. Dokonce svůj monolog ukončila slovy: „Miluji se a jsem na sebe pyšná.“

   

  Již dříve kráska uvedla, že svatbu dvojice neplánuje. „Dá se žít i bez papíru. Není pro mě důležitý. Mnohem víc než list papíru je pro mě rodina a děti,“ zmínila s tím, že jsou s Jaromírem i přesto zamilovaní, šťastní a spokojení.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...