Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NA SVATBU TO NEVYPADÁ

  Jágr dvouleté výročí vztahu s Kopřivovou neoslavil!

  08.12.2017 14:00 / sport google+ twitter facebook

  Hokejista Calgary Flames Jaromír Jágr zápasí nejen na ledě, ale také ve vztahu. Svou herní formu už podle mnohých nikdy nenajde a s Veronikou se to vyvíjí všelijak.

  Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová lupa
  Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová | Showpix

  Nejúspěšnější český hokejista Jaromír Jágr (45) má stále zdravotní potíže. Bolavá třísla mu nedovolí vysokou zátěž. Přesto je s týmem Flames na cestách a nemohl tak oslavit výročí se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou (26), která je v jejich domově v Calgary.  

  Jágra teď zejména trápí fyzické potíže a rád by byl rychle v herní pohodě
   

  Čekání na Jaromírův návrat si zpříjemnila vyznáním, které zveřejnila na internetu. „Náš vztah není žádná pohádka. Je to pěkně trnitá cesta,“ píše hned v úvodu. „Největší škola života, kterou můžeme zažít, jsou pády a trnité cesty. Ti, co mají krásný, pohádkový a skoro bezproblémový život, mají se neustále o koho opřít, mají někoho, kdo za něho plno věcí vyřídí, to je ničemu moc nenaučí. Silnou a samostatnou osobností se stávají lidé, kteří zažili několik pádů a museli spoléhat jen sami na sebe,“ naznačuje Veronika možné důvody občasných sporů. Zdá se, že ji Jaromír příliš nepomáhá, a že se cítí být na všechno sama. Dokonce svůj monolog ukončila slovy: „Miluji se a jsem na sebe pyšná.“

   

  Již dříve kráska uvedla, že svatbu dvojice neplánuje. „Dá se žít i bez papíru. Není pro mě důležitý. Mnohem víc než list papíru je pro mě rodina a děti,“ zmínila s tím, že jsou s Jaromírem i přesto zamilovaní, šťastní a spokojení.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...