Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  GÁBINA NEMŮŽE ZÁVODIT

  Koukalová má oči pro pláč!

  07.12.2017 09:00 / sport google+ twitter facebook

  Gabriela Koukalová (28) už není s českou reprezentací na Světovém poháru v Hochfilzenu. Po dohodě s šéftrenérem Ondřejem Rybářem a s předsedou svazu Jiřím Hamzou odcestovala do rakouského Obertillachu, kde se bude dva týdny připravovat samostatně.

  Gabriela Koukalová a Petr Koukal lupa
  Gabriela Koukalová a Petr Koukal | Showpix

  Gabriela Koukalová už není s biatlonovým týmem. Kvůli zdravotním problémům bude trénovat samostatně.  

  Gabriela věří, že za pár dní bude schopná závodit
   

  „Není tam žádný progres, nic, o co bychom se mohli opřít,“ uvedl šéftrenér Ondřej Rybář. „Gábina je momentálně daleko od možností závodit, i když dělá, co může. Prostě to nejde, nohy bolí. A když se s tím trápí, odchází i přesvědčení,“ popsal situaci. Ideální by podle něj pro  Gábinu bylo, pořádně si odpočinout. Třeba i půl roku.

   

  Českým biatlonistům se bez Gabriely Koukalové v poháru nedaří. „Lidičky, neblázněte, jsou to jen první závody sezony. Cílem pro všechny je olympiáda,“ uklidňuje Koukalová na Facebooku. Olympiáda v Jižní Koreji začíná 9. února. Do té doby snad bude naše biatlonová hvězda v pořádku.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...