Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TENIS

  Další úspěch tenisty Radka Štěpánka, bude trénovat Novaka Djokoviče!

  01.12.2017 17:00 / sport google+ twitter facebook

  Radek Štěpánek posílí trenérský tým srbského tenisty Novaka Djokoviče. Oznámili to na Instagramu s tím, že se oba těší na spolupráci.

  Radek Štěpánek. lupa
  Radek Štěpánek patří k našim nejlepším tenistům. | Youtube

  Radek Štěpánek (38) nedávno oznámil ukončení kariéry a už má nové angažmá.  Společně s Američanem Andre Agassim posílí trenérský tým tenisové hvězdy Novaka Djokoviče. "Jsme všichni na jedné lodi. Rozumíme si ve všech věcech, které chceme dělat," uvedli shodně.  

  Oba tenisté se přátelí léta a doporučují si i vhodnou stravu. Djokovič je totiž vegetarián a napsal knihu o bezlepkové dietě.
   

  Štěpánek má s Djokovičem dlouhodobě přátelské vztahy a na turnajích spolu občas trénovali. "Potkáváme se na okruhu deset let a odehráli spolu spoustu bitev. Náš vztah se přirozeně vyvíjel a sblížili jsme se i v osobních věcech," řekl Štěpánek. "Je čest být takhle blízko nejlepšímu hráči světa a nejen po tenisové, ale i po lidské stránce," vysekl Djokovičovi poklonu. 

   

  Konkrétní nabídka ale přišla až poté, co Štěpánek 14. listopadu ohlásil konec kariéry. "Změny přicházely tak rychle, že jsem nestačil vstřebat jednu a už byla další. Je to pro mě čest, že jsem takovou nabídku dostal a vážím si toho. Je to pro mě nová výzva, obrovská," popsal své dojmy Štěpánek.

   

  Zvyknout si na novou roli ale nebude jednoduché. "Vím, jak se moji trenéři chovali ke mně. S Markem (Všetíčkem) jsme se o tom bavili. Vím, jaké ty pocity jsou i na druhé straně," doplnil Štěpánek.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...