Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TENIS

  Další úspěch tenisty Radka Štěpánka, bude trénovat Novaka Djokoviče!

  01.12.2017 17:00 / sport google+ twitter facebook

  Radek Štěpánek posílí trenérský tým srbského tenisty Novaka Djokoviče. Oznámili to na Instagramu s tím, že se oba těší na spolupráci.

  Radek Štěpánek. lupa
  Radek Štěpánek patří k našim nejlepším tenistům. | Youtube

  Radek Štěpánek (38) nedávno oznámil ukončení kariéry a už má nové angažmá.  Společně s Američanem Andre Agassim posílí trenérský tým tenisové hvězdy Novaka Djokoviče. "Jsme všichni na jedné lodi. Rozumíme si ve všech věcech, které chceme dělat," uvedli shodně.  

  Oba tenisté se přátelí léta a doporučují si i vhodnou stravu. Djokovič je totiž vegetarián a napsal knihu o bezlepkové dietě.
   

  Štěpánek má s Djokovičem dlouhodobě přátelské vztahy a na turnajích spolu občas trénovali. "Potkáváme se na okruhu deset let a odehráli spolu spoustu bitev. Náš vztah se přirozeně vyvíjel a sblížili jsme se i v osobních věcech," řekl Štěpánek. "Je čest být takhle blízko nejlepšímu hráči světa a nejen po tenisové, ale i po lidské stránce," vysekl Djokovičovi poklonu. 

   

  Konkrétní nabídka ale přišla až poté, co Štěpánek 14. listopadu ohlásil konec kariéry. "Změny přicházely tak rychle, že jsem nestačil vstřebat jednu a už byla další. Je to pro mě čest, že jsem takovou nabídku dostal a vážím si toho. Je to pro mě nová výzva, obrovská," popsal své dojmy Štěpánek.

   

  Zvyknout si na novou roli ale nebude jednoduché. "Vím, jak se moji trenéři chovali ke mně. S Markem (Všetíčkem) jsme se o tom bavili. Vím, jaké ty pocity jsou i na druhé straně," doplnil Štěpánek.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...