Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYSPORTOVANÁ TĚLA

  Jágr i jeho milá tráví hodiny ve fitku!

  28.11.2017 09:00 / sport google+ twitter facebook

  O lásce Jaromíra Jágra k hokeji a ke sportu se všeobecně ví. Mnohdy trénuje v posilovně dlouho do noci. Pozadu není ani jeho přítelkyně Veronika Kopřivová.

  Jágr a Kopřivová. lupa
  Veronice Kopřivové cestování nevadí, ale kde bude bydlet netuší. | Showpix

  Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) modelka Veronika Kopřivová (26) si svou štíhlou postavu udržuje během a také cvičením ve fitness. A vypadá opravdu dobře.  

  Od Veroniky si prý Jarda nechá rád a často poradit.
    

  Šťastná dvojice strávila dva roky na Floridě. Nyní žije v kanadském Calgary, ale není jisté, kam ji vítr odvane. „Nevím, kde bych chtěla trvale žít. Jsem docela přizpůsobivá a všude mi je dobře. Cítím to tak, že kde je láska a zázemí, tam je domov,“ svěřila se médiím.

   

  Vzhledem k tomu, že Veronika miluje módu a plánuje i svou kolekci oblečení, ráda poradí s oblékáním i Jaromírovi. „Radím mu v podstatě ve všem. Jsem ženská. Mužům se cpeme do života docela dost a rozhodujeme o hodně věcech. Jaromír si nechá rád poradit,“ prozradila.

   

  Jak dlouho bude Jaromír Jágr hrát za Calgary a jaká je jeho budoucnost si nikdo netroufá odhadnout. Samotný Jágr byl nemile překvapený, když po odchodu z Floridy dlouho nemohl najít nové angažmá. Třeba se jednou vrátí do „svého“ Kladna.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...