Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYSPORTOVANÁ TĚLA

  Jágr i jeho milá tráví hodiny ve fitku!

  28.11.2017 09:00 / sport google+ twitter facebook

  O lásce Jaromíra Jágra k hokeji a ke sportu se všeobecně ví. Mnohdy trénuje v posilovně dlouho do noci. Pozadu není ani jeho přítelkyně Veronika Kopřivová.

  Jágr a Kopřivová. lupa
  Veronice Kopřivové cestování nevadí, ale kde bude bydlet netuší. | Showpix

  Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) modelka Veronika Kopřivová (26) si svou štíhlou postavu udržuje během a také cvičením ve fitness. A vypadá opravdu dobře.  

  Od Veroniky si prý Jarda nechá rád a často poradit.
    

  Šťastná dvojice strávila dva roky na Floridě. Nyní žije v kanadském Calgary, ale není jisté, kam ji vítr odvane. „Nevím, kde bych chtěla trvale žít. Jsem docela přizpůsobivá a všude mi je dobře. Cítím to tak, že kde je láska a zázemí, tam je domov,“ svěřila se médiím.

   

  Vzhledem k tomu, že Veronika miluje módu a plánuje i svou kolekci oblečení, ráda poradí s oblékáním i Jaromírovi. „Radím mu v podstatě ve všem. Jsem ženská. Mužům se cpeme do života docela dost a rozhodujeme o hodně věcech. Jaromír si nechá rád poradit,“ prozradila.

   

  Jak dlouho bude Jaromír Jágr hrát za Calgary a jaká je jeho budoucnost si nikdo netroufá odhadnout. Samotný Jágr byl nemile překvapený, když po odchodu z Floridy dlouho nemohl najít nové angažmá. Třeba se jednou vrátí do „svého“ Kladna.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...