Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ODVÁŽNÝ PROJEKT ZA MILIONY

  Hokejisté budou krasobruslit!

  25.11.2017 11:00 / sport google+ twitter facebook

  Bývalý krasobruslař Tomáš Verner chce učit hokejisty lépe bruslit. Své plány realizuje díky unikátního projektu za 170 milionů korun. Zahájení se očekává  v lednu v pražských Strašnicích.

  Tomáš Verner s přítelkyní. lupa
  Tomáš Verner s přítelkyní. | Showpix

  Kombinovat hokej a krasobruslení budou trenéři v nové akademii, jejíž hlavní tváří je bývalý krasobruslař Tomáš Verner. „Budeme kombinovat oba sporty, ale není to tak, že by se hokejisti učili krasobruslit,“ vysvětlil v rozhovoru pro Aktuálně.cz. V obou sportech je podle něj důležité, aby se děti nejprve naučily správně bruslit a pak až vzaly do ruky hokejku, nebo naopak začaly skákat.  

  Hokejisté a krasobruslaři budou vzájemně spolupracovat na výchově malých talentů.
    

   „Neříkám, že jsou v něčem hokejisti lepší nebo horší než my krasobruslaři, ale my se ve svém sportu daleko více věnujeme technice skluzu a máme na to celou baterii cviků, které můžou využít i pro sebe. Na tom se snažíme postavit naši spolupráci,“ popsal Verner. Krasobruslení může prý dát mladé hokejové generaci skvělý základ a výhodu do budoucího růstu a vývoje. „Aby neměli jen tvrdou ránu nebo tvrdý bodyček, ale i skvěle bruslili,“ dodal cenami ověnčený sportovec.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...