Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SPORTOVKYNĚ BUDE MAMINKOU

  Rosolová se těší na miminko

  20.11.2017 07:00 / sport google+ twitter facebook

  Oficiálně ukončuji svou rozmanitou atletickou kariéru, napsala Denisa Rosolová (31). Čeká ji svatba i první potomek.

  Rosolová. lupa
  Žádost o ruku proběhla v přímém televizním přenosu. | ČT

  Nové starosti nyní čekají jednu z našich nejlepších atletek, Denisu Rosolovou. "Čeká mne mnohem krásnější a taky náročnější kariéra - kariéra maminky," uvedla na facebooku. Narození potomka očekává s desetibojařem Adamem Sebastianem Helceletem v květnu příštího roku.

   

  „Díky atletice jsem zažila tolik nádherných okamžiků, na které nikdy nezapomenu! Ovšem je čas se posunout dál. Už teď se těším a věřte, užívám si každou chviličku,“ napsala vicemistryně Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012.  

  Na facebooku zveřejnila těhotenské bříško.
   

   

  „Nadále se budu pohybovat v atletických kruzích, přece jen musíme taťkovi fandit a nejen jemu,“ dodala jednatřicetiletá Rosolová a zveřejnila také fotografii s těhotenským bříškem.  O pět let mladší desetibojař Adam Sebastian Helcelet požádal Denisu o ruku při slavnostním vyhlašování ankety Atlet roku. Vdávat se bude podruhé. V roce 2008 si vzala tenistu Lukáše Rosola, ale manželství po třech letech skončilo.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...