Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PŘÍPAD ODLOŽEN

  Stále se neví, kdo zaútočil na Petru Kvitovou

  16.11.2017 14:00 / sport google+ twitter facebook

  Incident, při kterém agresor zranil tenistku Petru Kvitovou v jejím prostějovském bytě, zůstává stále bez pachatele. Policie nyní oznámila, že případ odkládá.

  Kvitová lupa
  Kvitová je velká bojovnice a snaží se hledět dopředu. | Archiv

  Vážné zranění, kvůli kterému měla top tenistka Petra Kvitová výrazné potíže, způsobil naší sportovkyni neznámý útočník. „Zjistili jsme, že skutek, pro který byly zahájeny úkony trestního řízení, se určitě stal. A stal se tak, jak jej popsala poškozená. Ovšem ani přes rozsáhlé šetření a snahu policie se do této chvíle osobu pachatele ustanovit nepodařilo,“ uvedl na tiskové konferenci vedoucí odboru obecné kriminality Jan Lisický.  

  Lupič zřejmě netušil, na koho zaútočil. Kvitová už se k tomu nechce vracet.
   

  Neznámý darebák se do domu dostal 20. prosince loňského roku. Představil se jako revizní technik kotle. Následně došlo k souboji v koupelně, při kterém útočník držel Petře Kvitové nůž u krku. Tenistka při snaze bránit se, utrpěla řezné rány na prstech levé ruky, ve které obvykle drží tenisovou raketu. O případu jsme psali také zde.

   

  Případ vyšetřoval speciální tým olomouckých a prostějovských kriminalistů, protože k němu došlo v prostějovském bytě Petry Kvitové. Zloděj přitom zřejmě netušil, na koho zaútočil. „Přiklonil bych se k tomu, a podotýkám, že je to můj názor, že paní Kvitová byla na špatném místě ve špatném čase. Pachatel ani z počátku netušil, na koho útočí,“ míní Lisický. Na zvonku ani na dveřích prostějovského bytu totiž jméno Petry Kvitové nefiguruje. 

   

  Samotnou tenistku zpráva o odložení případu nepřekvapila. „Opakovaně prohlásila, že událost je pro ni minulostí, uzavřenou věcí. Dívá se dopředu a k rok starým záležitostem se nechce a nebude vracet,“ konstatoval mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Petra Kvitová
  Komentáře ke článku
  loading...