Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ADRENALINOVÁ PODÍVANÁ

  Drsní chlapi si to rozdali v Liberci!

  15.11.2017 11:11 / sport google+ twitter facebook

  Další pokračování dnes už legendárních zápasů tvrdých chlapů s názvem Night of Warriors se tentokrát odehrálo v Liberci. To nejlepší z MMA a K1 si nenechala ujít do posledního místa zaplněná sportovní hala, která od začátku do konce tajila dech napětím. Mrkněte na fotky!

  Leo Brichta si se svým soupeřem poradil. lupa
  Leo Brichta si se svým soupeřem poradil. | Lenka Bartáková

  Adrenalin a hustá atmosféra doprovázeli další ze série Night of Warriors v Liberci, kde si dala dostaveníčko česká špička ve vhodném mixu namíchaná se zahraničními borci. A že to byly ingredience opravdu dobře zvolené, se diváci přesvědčovali od první minuty úvodního utkání.  

  Údery se nešetřilo a z liberecké arény odcházeli mnozí pořádně dobití.
   

  Zajímavých zápasů bylo k vidění opravdu hodně. "Asi všichni byli, ostatně jako vždycky, zvědaví na výkon nestárnoucího Petra Vondráčka," přiblížili organizátoři. "Držitel titulu WKN ani tentokrát nezklamal. Nejen, že předvedl parádní boj, ale svého soupeře doslova zničil. Přitom se proti němu nepostavil žádný nazdárek. Němec Jurgen „Batista“ Dolch je všechno možné, jen ne otloukánek, který si nechá cokoli líbit," popsali kvalitní zápas.

   

  Kromě Vondráčka se mimo jiné radoval i místní rodák Tomáš Penz. Stačilo mu 33 sekund, aby k zemi poslal svého soupeře, kterým byl Daniel „Boyka“ Arandjelovic ze Srbska.

   

  Triumf ve svém mači oslavil i Karlos Vémola, který navíc vítěznou řeč bezprostředně po utkání okořenil tou správnou třaskavinou. „Nějaký princ prý jezdí do Česka mlátit kluky. Tímto ho tedy vyzývám do dalšího zápasu,“ prohlásil Karlos do mikrofonu v narážce na francouzského borce Prince Aounallaha, který před dvěma lety porazil českou legendu v zápase o titul asociace EUBS a v Liberci si poradil s Eldarem Rafigaevem.

   

  Prince výzvu přijal, zápas o pás organizace WASO by se měl uskutečnit na dalším klání série Night of Warriors v Liberci. Pokud jste tedy nestihli předchozí libereckou noc, následující si určitě nenechte ujít. Ochutnávkou vám může být záznam, který odvysílá televizní stanice SPORT 5. A komu by to snad bylo málo, tamtéž se může už za pár dní podívat na boxerský souboj Evropa vs. Kuba. To bude také velký mazec.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...