Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  Mimo hru!

  To si děláte srandu? Rosický se na hřišti ani neohřál a znovu se zranil!

  01.02.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  To už si někdo dělá z fotbalových fanoušků dobrý den! Více než půl roku se čekalo na to, až se fotbalový záložník Tomáš Rosický zotaví ze zranění a dostane se na hřiště. A když se na něm konečně na 20 minut objevil v dresu Arsenalu, bylo to na dlouhou dobu naposledy. Znovu se totiž zranil!

  Rosický lupa
  Rosický je pořád zraněný! Fanoušci už volají po jeho odchodu! | Facebook

  Fanoušci Arsenalu jsou naštvaní a chtějí, aby už Rosický skončil s kariérou. A není se čemu divit. Stejně jako k Petrovi Čechovi neodmyslitelně patří jeho helma, k Rosickému patří zranění. Stokrát se zranil už v minulosti a naposledy se zranil v první půli loňského roku a od začátku ročníku v sestavě Arsenalu chyběl.

    

  Rosickému v létě vyprší smlouva v Arsenalu. Pověsí kopačky na hřebík?
   

  Když nyní nastoupil, proběhl se na 20 minut a fanoušci jásali. I když zápas dohrál a nebylo v něm nic podezřelého, prý je Rosický znovu zraněný. Tentokrát mu dělá problémy stehenní sval. Chybět by mohl prý až šest týdnů.

   

  Rosického konec se tak blíží. V létě mu vyprší v Arsenalu smlouva a je jasné, že klub nebude chtít platit hráče, se kterým nemůže pro neustálá zranění počítat. Kam zamíří Rosického kroky? Vrátí se zpátky do Česka, nebo pověsí kopačky na hřebík?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...