Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Mimo hru!

  To si děláte srandu? Rosický se na hřišti ani neohřál a znovu se zranil!

  01.02.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  To už si někdo dělá z fotbalových fanoušků dobrý den! Více než půl roku se čekalo na to, až se fotbalový záložník Tomáš Rosický zotaví ze zranění a dostane se na hřiště. A když se na něm konečně na 20 minut objevil v dresu Arsenalu, bylo to na dlouhou dobu naposledy. Znovu se totiž zranil!

  Rosický lupa
  Rosický je pořád zraněný! Fanoušci už volají po jeho odchodu! | Facebook

  Fanoušci Arsenalu jsou naštvaní a chtějí, aby už Rosický skončil s kariérou. A není se čemu divit. Stejně jako k Petrovi Čechovi neodmyslitelně patří jeho helma, k Rosickému patří zranění. Stokrát se zranil už v minulosti a naposledy se zranil v první půli loňského roku a od začátku ročníku v sestavě Arsenalu chyběl.

    

  Rosickému v létě vyprší smlouva v Arsenalu. Pověsí kopačky na hřebík?
   

  Když nyní nastoupil, proběhl se na 20 minut a fanoušci jásali. I když zápas dohrál a nebylo v něm nic podezřelého, prý je Rosický znovu zraněný. Tentokrát mu dělá problémy stehenní sval. Chybět by mohl prý až šest týdnů.

   

  Rosického konec se tak blíží. V létě mu vyprší v Arsenalu smlouva a je jasné, že klub nebude chtít platit hráče, se kterým nemůže pro neustálá zranění počítat. Kam zamíří Rosického kroky? Vrátí se zpátky do Česka, nebo pověsí kopačky na hřebík?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...