Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKANDÁLNÍ LOSOVÁNÍ

  Trapas! Tenisté museli svlékat modelky!

  06.11.2017 19:35 / sport google+ twitter facebook

  Mladí tenisté se při losování prvního ročníku turnaje Next Gen v Miláně řádně zapotili. Nejlepších osm světových tenistů do 21 let muselo během ceremoniálu svlékat na pódiu modelky. Publikum z toho bylo evidentně znechuceno.

  Tenis. lupa
  Sexuální narážky při losování způsobily skandál. | Pixabay

  Skandální losování v Miláně zaskočilo nejen mladé sportovce. „Hráči zjišťovali, v jaké budou hrát skupině tak, že museli nahlížet dívkám pod šaty či je dokonce svlékat,“ popsali diváci, kteří sledovali losování prvního ročníku turnaje.

   

  Krasavice měly písmena napsaná na různých částech těla. Jedné dokonce tenista rozepínal zip zuby. „Bylo to odporné,“ komentovaly některé tenistky na sociálních sítích.  

  Mělo to být originální a sexy, ale bylo to nechutné.
   

  Nestandardní losování zajišťovala ATP ve spolupráci s Italským tenisovým svazem a Italským olympijským výborem. Nyní od celé akce, jejímž původním záměrem byla pocta pro milánský módní průmysl, dávají ruce pryč.

   

  „Omlouváme se za pohoršení. Ujišťujeme, že už se v budoucnu nic podobného nestane," uvedli organizátoři na internetu.

   

  Turnaj mistrů pro sedm nejlepších mladíků světového žebříčku a jednoho domácího hráče startujícího na divokou kartu začne v úterý. Nejvýše nasazenými hráči jsou Rusové Andrej Rubljov a Karen Chačanov.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...