Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BASKETBALOVÝ ŠOK

  Obrovské překvapení! Nejlepším střelcem NBA je řecký hráč Giannis Antetokuonmpo!

  06.11.2017 06:01 / sport google+ twitter facebook

  Syn nigerijských imigrantů Giannis Antetokuonmpo (23) má nejvyšší šance na získání prestižního ocenění. Kanadsko-americká nejvyšší basketbalová soutěž má za sebou prvních pár zápasů, ale už teď se začíná mluvit o nejpravděpodobnějším vítězi ceny MVP pro nejužitečnějšího hráče.

  Giannis Antetokounmpo lupa
  Řecký zázrak pochází z velmi chudé rodiny, přesto nyní boduje v NBA. | facebook

  Giannis Antetokunmpo se narodil v Řecku do chudé rodiny nigerijských imigrantů, kteří se tři roky předtím do Atén přistěhovali z Lagosu. Má čtyři bratry. "Od mala jsem musel vypomáhat rodině zlepšit finanční situaci například pouličním prodejem," svěřil se médiím mladý talent.

   

  Basketbal jsem začal hrát ve třinácti letech a již o šest let později jej draftoval tým NBA Milwaukee Bucks, ve kterém dosáhl prudkého výkonnostního vzestupu. Stal se nejen lídrem týmu, ale i výrazným hráčem v rámci celé NBA.

  Legendární hráč NBA LeBron James vysekl velkému talentu poklonu!
   

  K jeho neuvěřitelným výkonům se v televizním rozhovoru po posledním zápase vyjádřila i legenda basketbalu, velký LeBron James. ,,Je to neskutečné, každým rokem se zlepšuje ve všech statistikách. Je vynikající na obou koncích palubovky a brzy to může být nejlepší hráč celé NBA," prohlásil přesvědčivě.

   

  Řecký zázrak měřící úctyhodných 211 cm momentálně dominuje v NBA jako nejlepší střelec s průměrem 31 bodů na zápas.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...