Neděle 25. února 2018
svátek má Liliana, zítra Dorota
  BASKETBALOVÝ ŠOK

  Obrovské překvapení! Nejlepším střelcem NBA je řecký hráč Giannis Antetokuonmpo!

  06.11.2017 06:01 / sport google+ twitter facebook

  Syn nigerijských imigrantů Giannis Antetokuonmpo (23) má nejvyšší šance na získání prestižního ocenění. Kanadsko-americká nejvyšší basketbalová soutěž má za sebou prvních pár zápasů, ale už teď se začíná mluvit o nejpravděpodobnějším vítězi ceny MVP pro nejužitečnějšího hráče.

  Giannis Antetokounmpo lupa
  Řecký zázrak pochází z velmi chudé rodiny, přesto nyní boduje v NBA. | facebook

  Giannis Antetokunmpo se narodil v Řecku do chudé rodiny nigerijských imigrantů, kteří se tři roky předtím do Atén přistěhovali z Lagosu. Má čtyři bratry. "Od mala jsem musel vypomáhat rodině zlepšit finanční situaci například pouličním prodejem," svěřil se médiím mladý talent.

   

  Basketbal jsem začal hrát ve třinácti letech a již o šest let později jej draftoval tým NBA Milwaukee Bucks, ve kterém dosáhl prudkého výkonnostního vzestupu. Stal se nejen lídrem týmu, ale i výrazným hráčem v rámci celé NBA.

  Legendární hráč NBA LeBron James vysekl velkému talentu poklonu!
   

  K jeho neuvěřitelným výkonům se v televizním rozhovoru po posledním zápase vyjádřila i legenda basketbalu, velký LeBron James. ,,Je to neskutečné, každým rokem se zlepšuje ve všech statistikách. Je vynikající na obou koncích palubovky a brzy to může být nejlepší hráč celé NBA," prohlásil přesvědčivě.

   

  Řecký zázrak měřící úctyhodných 211 cm momentálně dominuje v NBA jako nejlepší střelec s průměrem 31 bodů na zápas.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...