Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MASSA ODCHÁZÍ

  Jeden z nejlepších pilotů formule 1 končí!

  04.11.2017 22:03 / sport google+ twitter facebook

  Šestatřicetiletý brazilský pilot Felipe Massa oznámil, že po sezoně opustí formuli 1. Slavný závodník chtěl původně ukončit kariéru už loni. Tentokrát ho ale zřejmě nikdo nepřemluví.

  Felipe Massa. lupa
  Massa chtěl původně skončit již loni. | Youtube

  Vítěz jedenácti Velkých cen oznámil na sociální síti konec jedné životní etapy. „V budoucnu bych se chtěl věnovat závodům vozů s elektrickým pohonem ve formuli E,“ naznačil své plány. V královské třídě čekají vicemistra světa z roku 2008 poslední dvě Velké ceny - příští týden doma v Brazílii a následně v Abú Zabí.  

  Úspěšný borec vyhrával i díky své potřebě dělat věci co nejlépe.
   

  „Letos mě opravdu čekají poslední dva závody ve formuli 1. Doufám ale, že v budoucnu mi budete fandit i v jiných závodech jiných kategorií," uvedl Massa, který v rámci formule 1 startoval v 267 závodech. Na stupních vítězů stál více než 40krát.

   

  Vždy se snažil být lepší. „Prahnu po tom dělat vše lépe, eliminovat, co v minulém roce dobře nefungovalo. Protože pokud to bude stejné - když se zastavíte - je docela pravděpodobné, že si na to zvyknete,“ svěřil se pro web F1news. „Učím se pořád. Není důležité, kolikrát jsem kterou trať projel, jsou na nich stále nové aspekty,“ dodal zkušeně.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...